скачать файл
ч. 1


Звернення

Громадської ліги Україна-НАТО

щодо необхідності захисту третього сектору й

громадських організацій в Україні
Громадська ліга Україна-НАТО занепокоєна тим, що проти провідного, потужного, впливового українського інтелектуального центру – МБФ „Інститут трансформації суспільства” (директор – Олег Соскін), який є співзасновником Ліги, здійснюється політично вмотивований терор Державної податкової адміністрації України. Інститут трансформації суспільства здійснює багаторічну працю по формуванню інтелектуального середовища в Україні, публікує журнали, видає книги та посібники, які є важливою складовою навчального процесу для студентів, викладачів, науковців, експертів та державних службовців. Інститут трансформації суспільства є одним з небагатьох аналітичних центрів в Україні, який працює також і поза межами столиці в регіонах країни. Інститут відіграє важливу роль у створенні інформаційних центрів спільно з центральними та місцевими органами влади, а також посольствами європейських країн в Україні та зарубіжними громадськими організаціями. Ця поважна та важлива діяльність є надзвичайно корисною і визнана нашою державою.
Вважаємо, що дії ДПА України викликані політичним замовленням і свідчать про відкритий наступ на громадські організації з метою їх нищення. Сьогодні владний режим йде шляхом білоруського диктатора А.Лукашенка: спочатку ліквідуються відкриті політичні опоненти, наступний крок – знищення громадських організацій, що обстоюють цінності громадянського суспільства.
Ми звертаємося до громадських організацій України підтримати та стати на захист Інституту трансформації суспільства, адже якщо сьогодні прийшли до нас, то завтра прийдуть до вас. Не зволікаймо, об’єднуємося, підтримуємо один одного та виступаємо проти залякувань громадських організацій.
Громадська ліга Україна-НАТО у своїй діяльності обстоює демократичні засади та вільний розвиток громадянського суспільства. Саме тому ми закликаємо представників третього сектору та громадських організацій сформувати Всеукраїнський комітет захисту громадських організацій і підприємницьких структур та розпочати прямі активні дії на захист неурядових організацій та їх членів.
Нині потрібно об’єднати зусилля, щоб вивести Україну на європейський та євроатлантичний шлях розвитку, утвердити свободу слова та демократію.
15 березня 2012 року
Координаційна рада Громадської Ліги Україна – НАТО
ч. 1
скачать файл

Смотрите также: