скачать файл
ч. 1 ч. 2

ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАД, КОНКУРСІВ
Вітаємо переможців районних олімпіад 2011-2012 навчального року!

Клас

Місце

ПІБ учня

Навчальний заклад

Кількістьбалів

ПІБ учителя

Українська мова та література

7

І

Орел О.

СШ№13

29

Сулима О.В.

 

ІІ

Шаповалова Н.

СШ№16

28

Педенко В.П.

 

ІІІ

Приходько Є.

СШ№13

26,5

Сулима О.В.

8

І

Карабанов К.

СШ№13

22

Константинова А.В.

 

ІІ

Монастирьова Є.

СШ№9

21

Кузьменко І.І.

 

ІІІ

Рубакова О.

СШ№58

21

Кожем`яка В.Д.

9

І

Дубиня А.

СШ№16

27,5

Омельченко К.Д.

 

ІІ

Лисенко М.

СШ№1

27

Музика М.Н.

 

ІІІ

Филимонова П.

СШ№13

23

Константинова А.В.

 

ІІІ

Черколявський Б.

СШ№2

23

Ровна О.В.

10

І

Адамський С.

СШ№75

24

Ричко О.П.

 

ІІ

Бонодзюк О.

СШ№75

23

Ричко О.П.

 

ІІІ

Псарьов В.

СШ№128

19

Роменська Н.В.

11

І

Скляр К.

СШ№9

31,5

Беззуб А.В.

 

ІІ

Литвинова П.

НВК№148

31

Смаглюк Г.П.

 

ІІІ

Чайка К.

НВК№148

30

Смаглюк Г.П.

Математика




6

І

Полянчик О.

СШ№1

17

Тищенко В.В.




 

ІІ

Дацюк Ю.

СШ№16

16

Філіна І.М.

 

ІІ

Подгорний В.

НВК№148

16

Дуднік І.К.

 

ІІ

Хорошко О.

СШ№1

16

Касаткіна О.А.

 

ІІІ

Роменська М.

СШ№37

14

Каніна Н.В.

 

ІІІ

Кучеренко Я.

СШ№37

14

Каніна Н.В.

 

ІІІ

Петух П.

СШ№13

14

Мельник Л.П.

7

І

Широм Д.

СШ№22

24

Михайличенко Н.В.

 

ІІ

Мопнягов М.

СШ№13

22

Семенюк О.ИМ.

 

ІІ

Андрух В.

СШ№13

22

Лігачова В.П.

 

ІІ

Джедзюра Я.

НВК№148

20

Радченко Л.Г.

 

ІІІ

Лакізін Д.

СШ№13

19

Семенюк О.П.

 

ІІІ

Філь О.

СШ№13

19

Семенюк О.П.

 

ІІІ

Такташев М.

СШ№1

19

Касаткіна О.А.

 

ІІІ

Дудка А.

СШ№13

19

Семенюк О.П.

8

ІІ

Болгова К.

СШ№1

13

Тищенко В.В.

 

ІІІ

Качайкін І.

СШ№1

12

Тищенко В.В.

 

ІІІ

Горєта В.

СШ№37

12

Каніна Н.В.

 

ІІІ

Сабєтова А.

СШ№13

12

Мельник Л.П.

9

І

Козарь М.

СШ№13

20

Семенюк О.П.

 

ІІ

Стебко М.

СШ№13

19

Семенюк О.П.

 

ІІІ

Юнусова В.

СШ№13

14

Семенюк О.П.

 

ІІІ

Кохан І.

СШ№75

14

Михайлец  Г.Н.

10

І

Андрух І.

СШ№13

19

Семенюк О.П.

 

ІІ

Дорошенко Р.

СШ№13

13

Семенюк О.П.

 

ІІІ

Чорний М.

НВК№148

9

Радченко Л.П.

 

ІІІ

Гопченко В.

СШ№58

8

Карпенко А.А.

 

ІІІ

Чень П.

СШ№13

8

Семенюк О.П.

11

І

Мандибура Є.

СШ№13

 

Семенюк О.П.

 

ІІ

Чайка К.

НВК№148

 

Дуднік І.П.

 

ІІІ

Мазін А.

СШ№13

 

Семенюк О.П.

 

ІІІ

Буланий М.

СШ№13

 

Семенюк О.П.

Фізика




7

І

Широян Д.

СШ№22

21

Гордієнко Г.П.




 

ІІ

Контарович В.

СШ№16

15

Харченко О.М.

 

ІІІ

Антипова А.

СШ№37

12,5

Рибіна Н.М.

 

ІІІ

Томілович І.

СШ№9

12,5

Тітаренко І.Д.

8

І

Болгова К.

СШ№1

10,75

Уласевич К.М.

 

ІІ

Матюшенко А.

СШ№75

9

Вальтіна Е.А.

 

ІІІ

Шуміліна О.

СШ№37

6,75

Рибіна Н.М.

9

І

Негодуйко О.

СШ№22

17

Гордієнко Г.П.

 

ІІ

Ковзун А.

СШ№1

7

Уласевич К.М.

10

І

Чорний М.

НВК№148

12

Анапольська Л.П.

 

ІІ

Димарчук О.

СШ№37

8

Рибіна Н.М.

 

ІІІ

Єрохін І.

СШ№1

7

Уласевич К.М.

 

ІІІ

Сидоренко О.

СШ№16

7

Харченко О.М.

11

І

Губенко М.

СШ№22

16,5

Гордієнко Г.П.

 

І

Чайка К.

НВК№148

16

Штефірца С.М.

 

ІІ

Гнатюк Н.

НВК№148

12,5

Штефірца С.М.

 

ІІ

Сазонова А.

СШ№22

12,5

Гордієнко Г.П.

 

ІІІ

Васильченко І.

НВК№148

11,5

Штефірца С.М.

 

ІІІ

Хоменко Є.

СШ№13

11,5

Чиркіна Н.Є.

 

ІІІ

Валицька Д.

СШ№37

11

Рибіна Н.М.

Російська мова та література




7

І

Астафьєва М.

СШ№37

45

Брайченко Л.А.




 

І

Приходько Е.

СШ№13

44

Константинова А.В.

 

ІІ

Просенко А.

СШ№1

40

Вайцель К.А.

 

ІІ

Тамаров А.

НВК№148

42

Рибакова Л.І.

 

ІІІ

Салюдина Ю.

СШ№1

38

Вайцель К.А.

 

ІІІ

Шаповалова Н.

СШ№16

38

Зубкова Г.Я.

8

І

Монастирьова Є.

СШ№9

56,5

Барсукова В.В.

 

ІІ

Гусак Є.

НВК№148

53

Рибакова Л.І.

 

ІІ

Божедомова М.

СШ№2

52

Плужник Т.П.

 

ІІІ

Чихачева А.

НВК№148

49,5

Рибакова Л.І.

9

І

Передерій С.

СШ№128

47

ДанильченкоН.Б.

 

ІІ

Темниченко В.

СШ№128

46

ДанильченкоН.Б.

 

ІІ

Крутий А.

СШ№2

46

Ганжа В.А.

 

ІІІ

Гришина Ю.

СШ№22

42

Трактинчська О.Ю.

 

ІІІ

Лисенко М.

СШ№1

41

Вайцель К.А.

 

ІІІ

Білик Є.

НВК№148

42

Глуховцева Н.Г.

10

І

Костиря Є.

СШ№16

46

Андреєнкова Л.П.

 

ІІ

Беляєва М.

СШ№9

44

Барсукова В.В.

 

ІІ

Варяниченко А.

СШ№2

43

Ванжа В.А.

 

ІІІ

Шевцова М.

СШ№9

40

Барсукова В.В.

11

І

Скляр Э.

СШ№9

48

Овчаренко Л.А.

 

ІІ

Литвинова П.

НВК№148

45

Мацидонова Ю.В.

 

ІІІ

Синиченко М.

СШ№2

43

Щеголіхіна Є.П.

 

ІІІ

Панченко Д.

НВК№148

43

Мацидонова Ю.В.

 

ІІІ

Лесна Э.

СШ№128

41

ДанильченкоН.Б.

Іноземна мова ( англійська,німецька)




8

І

Сухих І.

СШ№13

83

Кошевенко Т.В.




 

І

Слободян А.

НВК№148

84

Крячко Т.П.

 

ІІ

М`ялова М.

СШ№22

81

Сидорук Н.В.

 

ІІ

Губаренко Д.

СШ№2

81

Міхеєва А.В.

 

ІІІ

Карабанов К.

СШ№13

80

Кошевенко Т.В.

 

ІІІ

Гусак Є.

НВК№148

80

Белявська В.Л.

 

ІІІ

Тупалова А.

СШ№16

68,5

Шевченко Л.В.

9

І

Вінограднік Є.

НВК№148

88

Середа М.Ю.

 

І

Пеня А.

СШ№1

71

Щербакова Т.М.

 

ІІ

Шульгіна А.

СШ№1

68

Багдасарян А.Р.

 

ІІ

Нудель С.

СШ№2

67

Онопрієнко І.А.

 

ІІІ

Хміль В.

СШ№1

64

Багдасарян А.Р.

 

ІІІ

Дашевська В.

СШ№2

65

Панасенко Т.В.

 

ІІІ

Мала А.

НВК№148

66

Середа М.Ю.

10

І

Кустов  А.

СШ№75

82

Салфімова М.Х.

 

ІІ

Гребьонкіна А.

НВК№148

74

Корсун О.Н.

 

ІІ

Ходько А.

СШ№37

69

Артеменко А.В.

 

ІІ

Чуб.М.

НВК№148

73

Корсун О.Н.

 

ІІІ

Варениченко А.

СШ№2

65

Онопрієнко І.А.

 

ІІІ

Бондзюк О.

СШ№75

62

Салімова М.Х.

11

І

Улітіна К.

НВК№148

89

Крячко Т.П.

 

І

Литвинова П.

НВК№148

86

Крячко Т.П.

 

І

Маляренко О.

СШ№13

85

Кошевенко Т.В.

 

ІІ

Сидорук Ю.

СШ№37

79

Артеменко А.В.

 

ІІ

Лібінсон М.

СШ№1

79

Щербакова Т.М.

 

ІІ

Чайка К.

НВК№148

79

Крячко Т.П.

 

ІІІ

Савельєв О.

СШ№16

76

Стьопіна О.М.

 

ІІІ

ХуторськаВ.

СШ№2

75

Онопрієнко І.А.

 

 

 

 

 

 




Історія




8

І

Зіновєва О.

СШ№13

 

Олійник Н. М.




 

ІІ

Карабанов К.

СШ№13

 

Олійник Н. М.

 

ІІ

Гусак Є.

НВК№148

 

Журба О. А

 

ІІ

Нікольський І.

СШ№13

 

Олійник Н. М.

 

ІІІ

Шаповал А.

СШ№9

 

Давлєтова Л. І.

9

І

Ковзун А.

СШ№1

 

Малишко І.О

 

І

Темніченко В.

СШ№128

 

Кузнецова Н. М.

 

ІІ

Козар М.

СШ№13

 

Коваленко Г.М.

 

ІІ

Кравчук Р.

СШ№13

 

Коваленко Г.М.

 

ІІІ

Уткін П.

СШ№1

 

Радош А. І.

 

ІІІ

Вольховський П.

НВК№148

 

Черба Є. Ю.

10

І

Дорошенко Р.

СШ№13

 

Олійник Н. М.

 

 

Хнюпа В.

СШ№16

 

Студенкова Г.М.

 

ІІ

Бєляєва М.

СШ№9

 

Давлєтова Л. І.

 

 

Трантіна Д.

СШ№128

 

Чорнобай П.О.

 

 

Селефанов І.

СШ№58

 

Мілєйко Л. В.

 

ІІІ

Варяничко А.

СШ№2

 

Козирєва І. П.

 

 

Большешапов Є.

НВК№148

 

Черба Є. Ю.

11

І

Буланий М.

СШ№13

 

Коваленко Г.М

 

І

Єгоров А.

СШ№22

 

Рящева О.П.

 

ІІ

Агеєнко     Г.

СШ№9

 

Давлєтова Л. І.

 

ІІ

Кондратюк Є.

СШ№22

 

Рящева О.П.

 

ІІІ

Мандибура Є.

СШ№13

 

Коваленко Г.М

 

ІІІ

Литвинова П.

НВК№148

 

Черба Є. Ю.

 

ІІІ

Чайка К.

НВК№148

 

Черба Є. Ю.

Правознавство




9

І

Муренко О.

СШ№1

 

Василюк І.І.




 

І

Бондар А.

СШ№13

 

Олійник Н.М.

 

ІІ

Страшко О.

СШ№9

 

Джур Ю.Б.

 

ІІ

Стебко М.

СШ№13

 

Олійник Н.М.

 

ІІ

Хлівецька М.  

СШ№75

 

Смирнова В.І.

 

ІІІ

Шляховий Д.

СШ№58

 

Мілєйко Л.В.

 

ІІІ

Сидоренко А.

СШ№128

 

Кузнецова Н.М.

10

І

Пшенічнікова А.

СШ№2

 

Козирєва І.П.

 

ІІ

Багдасарьян К.

СШ№13

 

Олійник Н.М.

 

ІІ

Костиря К.

СШ№16

 

Шульган О.М.

 

ІІ

Селефанов І.

СШ№58

 

Мілєйко Л.В.

11

І

Хмаладзе М.

СШ№16

 

Шульган У.М.

 

ІІ

Синиченко М.

СШ№2

 

Козирєва І.П.

 

ІІІ

Губенко Г.

СШ№22

 

Михайлова А.О.

Хімія




8

І

Казакова В.

СШ№1

68

Мірошкіна Н.В.




 

ІІ

Нікольський І.

СШ№13

40

Цимбалюк Т.К.

 

ІІ

Монастирьова Є.

СШ№9

38

Пугач Л.І.

 

ІІІ

Кусак Є.

НВК№148

29,5

Куркай Н.В.

 

ІІІ

Загорулько А.

СШ№2

17,5

Хмеловська Н.А.

9

І

Козар М.

СШ№13

47

Цимбалюк Т.К.

 

І

Темниченко В.

СШ№128

44,5

Дубова В.Д.

 

ІІ

Хлівецька М.

СШ№75

40

Бутурліна О.В.

 

ІІ

Пороник А.

СШ№22

32,5

Калашнікова Т.І.

 

ІІІ

Ковзун А.

СШ№1

14

Мірошкіна Н.В.

 

ІІІ

Семенов С.

НВК№148

14

Куркай Н.В.

10

І

Дорошенко Р.

СШ№13

36

Цимбалюк Т.К.

 

ІІ

Мерживська К.

НВК№148

15

Куркай Н.В.

 

ІІ

Бацановська Є.

СШ№37

14

Луньова Л.О.

 

ІІІ

Недоступ К.

СШ№9

13

Пугач Л.І.

 

ІІІ

Білоножко В.

СШ№2

12

Хмеловська Н.А.

11

І

Губенко М.

СШ№22

53

Калашнікова Т.І.

 

ІІ

Мандибура Є.

СШ№13

38

Цимбалюк Т.К.

 

ІІ

Гнатенко А.

СШ№58

40

Косенко Т.М.

 

ІІІ

Пільонова В.

СШ№1

35

Мірошкіна Н.В.

 

ІІІ

Чайка К.

НВК№148

30

Куркай Н.В.

Географія




7

І

Щурова П.

НВК№148

44

Харіна В.П.




 

ІІ

Шитов М.

СШ№1

42

Радош А.І.

 

ІІІ

Сладнєв Р.

СШ№128

33

Федун В.В.

 

ІІІ

Тамілович І.

СШ№9

32

Соколко В.П.

 

ІІІ

Бігун О.

СШ№58

29

Костенко А.К.

 

ІІІ

Бай М.

СШ№13

29

Дудка С.В.

8

І

Головін О.

СШ№75

26,5

Горобець Л.В.

 

ІІ

Карабанов К.

СШ№13

17,5

Дудка С.В.

 

ІІІ

Бурчак А.

СШ№9

16,5

Пономарьова О.І.

 

ІІІ

Колотило М.

НВК№148

16,5

Круцько Л.К.

9

І

Контвицький М.

СШ№13

39

Дудка С.В.

 

ІІ

Соколко Ю.

СШ№9

32

Соколко В.П.

 

ІІ

Сало К.

СШ№1

28

Кучеренко О.О.

 

ІІІ

Кохан І.

СШ№75

24

Горобець Л.В.

 

ІІІ

Никитченко О.

СШ№9

20

Соколко В.П.

10

І

Кулієва А.

СШ313

61

Дудка С.В.

 

ІІ

Хнюпа В.

СШ№16

55,5

Шрамко В.А.

 

ІІ

Варяниченко А.

СШ№2

55,5

Андреєва Л.М.

 

ІІІ

Гонченко В.

СШ№58

52

Свириденко А.К.

 

ІІІ

Бондзюк О.

СШ№75

52

Горобець Л.В.

 

ІІІ

Феденко А.

СШ№9

49,5

Пономарьова О.І.

11

І

Мандибура Є.

СШ№13

33

Дудка С.В.

 

ІІ

Чайка К.

НВК№148

30

Харіна В.А.

 

ІІ

Буланий М.

СШ№13

30

Дудка С.В.

 

ІІІ

Семененко С.

СШ№58

26

Свириденко А.К.

Біологія




8

І

Ганзуля М.

СШ№1

62

Кідиба О.В,




 

ІІ

Круковська А.

СШ№9

53

Овчаренко Ю.В.

 

ІІ

Мазан К.

НВК№148

47

Круц Н.О.

 

ІІІ

Гусак Є.

НВК№148

41

Грищенко М.І.

 

ІІІ

Жижина А.

СШ№37

41

Каргіна Т.П.

 

ІІІ

Саварець Т.

СШ№9

41

Овчаренко Ю.В.

 

ІІІ

Ніколаєв Н.

СШ№1

39

Кідиба О.В.

 

ІІІ

Гуфман С.

НВК№148

38

Грищенко М.І.

9

І

Малишева О.

СШ№1

65

Левашенко О.С.

 

ІІ

Левченко І.

СШ№2

58

Пшенічнікова Н.О.

 

ІІ

Малая О.

НВК№148

57

Грищенко М.І.

 

ІІІ

Хлівецька М.

СШ№75

55

Тонкошкур С.О.

 

ІІІ

Михайленко Д.

СШ№1

55

Левашенко О.С.

 

ІІІ

Ковзун А.

СШ№1

56

Левашенко О.С.

 

ІІІ

Стебко М.

СШ№13

54

Воловицька І.М.

 

ІІІ

Федько А.

СШ№37

47

Каргіна Т.П.

 

ІІІ

Кохан І.

СШ№75

48

Тонкошкур С.О.

10

І

Феденко А.

СШ№9

56

Овчаренко Ю.В.

 

І

Білоножко В.

СШ№2

49

Семопядна В.Г.

 

ІІ

Скляренко К.

СШ№9

40,5

Овчаренко Ю.В.

 

ІІ

Попова А.

СШ№37

37

Каргіна Т.П.

 

ІІІ

Лагуновський О.

СШ№2

35

Пшенічнікова Н.О.

 

ІІІ

Барильченко О.

СШ№22

34

Костренко Г.Г.

 

ІІІ

Озовцева Ж.

СШ№22

33,5

Костренко Г.Г.

 

ІІІ

Бонзюк О.

СШ№75

32

Тонкошкур С.О.

 

ІІІ

Борисов С.

СШ№128

32

Пирогов В.В.

 

ІІІ

Джумар К.

СШ№37

30

Каргіна Т.П.

11

І

Данилюк В.

СШ№1

46

Левашенко О.С.

 

ІІ

Зайченко Я.

СШ№9

45

Овчаренко Ю.В.

 

ІІ

Грицевич А.

СШ№2

45

Семопядна В.Г.

 

ІІІ

Воронін В.

СШ№1

43

Левашенко О.С.

 

ІІІ

Мандибура Є.

СШ№13

36

Глущенко О.М.

 

ІІІ

Єгоров А.

СШ№22

35

Костренко Г.Г.

 

ІІІ

Мітяєв О.

СШ№13

35

Глущенко О.М.

 

ІІІ

Губенко М.

СШ№22

31

Костренко Г.Г.

 

ІІІ

Літвінова П.

НВК№148

29

Грищенко М.І.

 

ІІІ

Каргіна Д.

СШ№37

29

Каргіна Т.П.

Економіка




10

І

Пімоненко А.

НВК№148

62

Циганко О.В.




 

ІІ

Коваленко В.

НВК3148

58

Циганко О.В.

11

І

Гнатюк Н.

НВК№148

13

Циганко О.В.

 

І

Крапівін А.

СШ№16

13

Колпакова В.В.

 

ІІ

Матвєєва Н.

НВК№148

12

Циганко О.В.

 

ІІ

Точілін С.

СШ№9

12

Пономарьова О.І.

 

ІІІ

Панченко Д.

НВК;148

11

Харіна В.П.

 

ІІІ

Любарщук М.

СШ№9

11

Пономарьова О.І.

ОТМ




5

І

Сава Є.

СШ№2

 

 




 

І

Дмітрашко Л.

СШ№75

 

 

 

ІІ

Санько Я.

СШ№9

 

 

 

ІІ

Морозова Є.

СШ№9

 

 

 

ІІІ

Попова Л.

НВК№148

 

 

 

ІІІ

Догман А.

СШ№9

 

 

 

ІІІ

Мухіна А.

СШ№22

 

 

 

ІІІ

Білиба А.

СШ№22

 

 

 

ІІІ

Пітомець А.

НВК№148

 

 

 

ІІІ

Дятченко Н.

НВК;148

 

 

6

І

Гальцева А.

СШ№2

 

 

 

І

Кошель Т.

СШ№16

 

 

 

ІІ

Паномаренко М.

НВК№148

 

 

 

ІІ

Гаращенко В.

СШ№16

 

 

 

ІІ

Васильєва Д.

НВК№148

 

 

 

ІІІ

Кулик В.

СШ№1

 

 

 

ІІІ

Семенко А.

СШ№9

 

 

 

ІІІ

Нестеровська Т.

СШ№13

 

 

 

ІІІ

Висоцька Д.

СШ№128

 

 

 

ІІІ

Білецька А.

СШ№128

 

 

7

І

Лакізін Д.

СШ№13

 

 

 

І

Міркулова Н.

НВК№148

 

 

 

ІІ

Дудка А.

СШ№13

 

 

 

ІІ

Велика П.

СШ№1

 

 

 

ІІ

Бай М.

СШ№13

 

 

 

ІІІ

Соломка О.

СШ№22

 

 

 

ІІІ

Тесленко К.

СШ№1

 

 

 

ІІІ

Мазуренко А.

СШ№9

 

 

 

ІІІ

Свіріденко А.

НВК№148

 

 

 

ІІІ

Ветров Д.

НВК№148

 

 

8

І

Железняк Л.

СШ№58

 

 

 

І

Асляєва Л.

СШ№22

 

 

 

ІІ

Короткова А.

СШ№16

 

 

 

ІІ

Левенець Ю.

СШ№128

 

 

 

ІІ

Ткаченко Ю.

СШ№22

 

 

 

ІІІ

Якубов Д.

СШ№2

 

 

 

ІІІ

Ільїна С.

СШ№13

 

 

 

ІІІ

Зимовець Н.

СШ№16

 

 

 

ІІІ

Овсяннікова М.

СШ№9

 

 

9

І

Сидорова П.

СШ№13

 

 

 

І

Бондар А.

СШ№13

 

 

 

ІІ

Компанієць А.

СШ№22

 

 

 

ІІ

Темченко В.

СШ№128

 

 

 

ІІ

Дрозденко К.

СШ№13

 

 

 

ІІІ

Бігунова Ю.

СШ№13

 

 

 

ІІІ

Сімукова А.

СШ№9

 

 

 

ІІІ

Пучка В.

СШ№13

 

 

 

ІІІ

Маловічка Д.

СШ№13

 

 

 

ІІІ

Дубіна П.

СШ№16

 

 

10

І

Шевченко О.

СШ№13

 

 

 

І

Сафронова А.

СШ№13

 

 

 

І

Родіна В.

СШ№13

 

 

 

ІІ

Патріціо В.

СШ№13

 

 

 

ІІ

Кузьміна Д.

СШ№13

 

 

 

ІІІ

Малишко М.

СШ№13

 

 

11

І

Куфельд К.

СШ№13

 

 

 

І

Альохіна Л.

СШ№22

 

 

 

І

Нікіфорова А.

СШ№13

 

 

 

І

Тинянських Д.

СШ№2

 

 

 

ІІ

Гриневич А.

СШ№2

 

 

 

ІІ

Голотребчук М.

СШ№22

художня культура

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика




3

І

Бубкова В.

СШ№22

16

Петрушина В.В.




 

ІІ

Кулиба В.

СШ№13

15

Орлова Л.П.

 

ІІ

Коваленко Б.

НВК№148

15

Майорова Н.Б.

 

ІІІ

Крижановська З.

СШ№128

14

Куліценко Н.В.

4

І

Гриценко А.

СШ№22

19

Кудрявцева О.О.

 

ІІ

Сливка С.

СШ№22

18

Кудрявцева О.О.

 

ІІІ

Срочко Є.

СШ№1

17,5

Попова О.В.

5

І

Палагута А.

СШ№22

33

Богомазова А.В.

 

ІІ

Чанишева Ю.

СШ№128

32,5

Хорішко С.А.

 

ІІІ

Камінський Д.

СШ№2

30

Часникова Л.Б.

6

І

Гаращенко А.

СШ№9

37

Кузьменко І.І.

 

ІІ

Горяча Є.

НВК№148

35

Смаглюк Г.П.

 

ІІІ

Дядюк Ю.

СШ№9

33

Лучиніна Л.А.

7

І

Орел О.

СШ№13

25

Сулима О.В.

 

ІІ

Чеснова В.

СШ358

23,5

Міхуля О.В.

 

ІІІ

Джумакєєва Д.

НВК№148

22,5

Мартюк О.В.

 

ІІІ

Іванова К.

СШ№37

22,5

Популова О.І.

8

І

Єремеєва А.

СШ№1

30

Сидорук Л.М.

 

ІІ

Карабанов К.

СШ№13

25,5

Константинова А.В.

 

ІІІ

Діденко К.

СШ№75

23

Ричко О.П.

9

І

Дубина Т.

СШ№16

36

Омельченко К.Д.

 

ІІ

Крапівіна О.

СШ№58

35

Кожем`яка В.Д.

 

ІІІ

Лисенко М.

СШ№1

34

Музика М.Н.

10

І

Адамський С.

СШ№75

25

Ричко О.П.

 

ІІ

Біляєва М.

СШ№9

23

Беззуб А.В.

 

ІІ

Бондзюк О.

СШ№75

23

Ричко О.П.

 

ІІІ

Макаренко Д.

СШ№75

21

Ричко О.П.

 

ІІІ

Костиря К.

СШ№16

21

Педенко В.П.

11

І

Лібінсон М.

СШ№1

33

Гудзь Н.П.

 

ІІ

Скляр К.

СШ№9

26

Беззуб А.В.

 

ІІІ

Чайка К.

НВК№148

25,5

Смаглюк Г.П.

Трудове навчання (обслуговуючі види праці) дівчата



 

Клас

Місце

ПІБ учня

Навчальний заклад

Кількість балів

ПІБ вчителя

11

І

Мусієнко Іванна

СШ№ 1

95

Бачуріна О.А.

9

І

Омельченко Олена

СШ№ 1

89

Бачуріна О.А.

10

І

Селезньова Лідія

СШ№ 1

70

Бачуріна О.А.

10

І

Бондарева Яна

СШ№ 9

70

Дмитренко О.В.

7

ІІ

Страшко Анастасія

СШ№ 9

79

Дмитренко О.В.

7

ІІ

Говтвян Дар'я

СШ№ 22

79

Аліфанова Л.І.

11

ІІ

Васильова Світлана

СШ№ 2

79

Шурай Л.О.

9

ІІ

Владєєва Олександра

СШ№ 1

75

Бачуріна О.А.

9

ІІІ

Чумаченко Марія

СШ№ 1

78

Бачуріна О.А.

10

ІІІ

Фаль Єлизавета

СШ№ 128

72

Логунцова Л.П.

10

ІІІ

Асатрян Євгенія

СШ№ 128

70

Логунцова Л.П.

 

Трудове навчання  (хлопці)

 


Клас

Місце

ПІБ учня

Навчальний заклад

Кількість балів

ПІБ вчителя

9

І

Пилипчук Олександр

СШ № 75

168

Роман О.Г.

9

І

Кохан Ігор

СШ № 75

168

Роман О.Г.

8

І

Поляков Тарас

СШ № 75

145

Роман О.Г.

11

І

Сіланов Сергій

СШ № 1

146

Довгаль Л.С.

7

І

Марченко Ілля

СШ № 1

145

Довгаль Л.С.

9

ІІ

Терешко Роман

СШ № 75

158

Роман О.Г.

9

ІІ

Афанасьєв Олексій

СШ № 9

158

Матвієнко В.Н.

9

ІІІ

Єлисеєнко Сергій

СШ № 75

149

Роман О.Г.

7

ІІІ

Луговий Богдан

СШ № 13

149

Шилов О.О.

8

ІІІ

Шульгін Олександр

СШ № 128

149

Шилов О.О.

 

 Інформатика (офіс)



 

Клас

Місце

ПІБ учня

Навчальний заклад

Кількість балів

ПІБ вчителя

11

І

Сівірюк Тетяна

НВК № 148

74,3

Циганко О.В.

11

І

Фесенко Олена

СШ № 13

71,3

Миронова Я.В.

10

І

Кондрашова Дар'я

НВК № 148

70,5

Циганко О.В.

10

ІІ

Селефанов Ігор

СШ № 58

68,45

Косенко Т.М.

10

ІІ

Беспаленкова Анастасія

СШ № 1

65,85

Зонтов В.О., Прилатова С.П.

8

ІІ

Деректоренко Ірина

НВК № 148

64,1

Циганко О.В.

10

ІІ

Спицький Микита

НВК № 148

63,6

Циганко О.В.

11

ІІ

Закора Олександр

НВК № 148

61,85

Циганко О.В.

11

ІІІ

Пашковський Станіслав

СШ № 13

60,4

Миронова Я.В.

11

ІІІ

Волков Володимир

СШ № 13

60,3

Миронова Я.В.

10

ІІІ

Дідоборщ Ігор

НВК № 148

60,15

Циганко О.В.

10

ІІІ

Метревелі Михайло

НВК № 148

59,45

Циганко О.В

8

ІІІ

Колотило Марія

НВК № 148

59,25

Циганко О.В.

 

 


ч. 1 ч. 2 следующая страница >>
скачать файл

Смотрите также: