скачать файл
ч. 13 грудня 2004 року, №41, випуск 1


ВЕРХОВНЫЙ СУД УДАЛИЛСЯ НА ПОСЛЕДНЕЕ СОВЕЩАНИЕ

О 10.00 Верховний Суд України розпочав п`яте засідання у справі за розглядом скарги довіреної особи Віктора Ющенка Миколи Катеринчука на оголошення ЦВК офіційних результатів виборів Президента.Перед судом виступив уповноважений представник Віктора Януковича у ЦВК Степан Гавриш. Верховный суд Украины, выслушав последние реплики обеих заинтересованных сторон, удалился в совещательную комнату.Присутствующие в зале заседаний ожидают окончательного вердикта высшего судебного органа страны.

Подано за сайтами proUA та УНІАН.

ЮЩЕНКО: «МИ ПІДЕМО З МАЙДАНУ ЛИШЕ З ПЕРЕМОГОЮ

Віктор Ющенко заявляє, що "силовий варіант був, є і залишається ключовим сценарієм влади, яка шукає правові підстави для застосування сили". Він повідомив, що володіє конкретною інформацію про організацію загонів бойовиків для проведення силових акцій проти демонстрантів. "Але я попереджаю - той, хто підніме руку на людей  на майдані, перший від цієї руки і постраждає". Ющенко заявив про готовність учасників акцій спротиву до миттєвих адекватних дій, в разі, якщо "після прийняття Верховним судом рішення про фальсифікацію виборів не буде терміново призначений день переголосування". Намагання Кучми провести нові вибори Ющенко назвав злочином. "Кожна людина, що говорить про нові вибори, веде цю країну до краху", - сказав він і зазначив, що "країна цього просто не витримає". На думку Ющенка, єдиний шанс врятувати сьогодні державу - "це прийняти свідоме політичне рішення про переголосування другого туру". Влада, переконаний Ющенко, "намагається випробувати наші нерви і терпіння". "Вони думали, що ми не протримаємося більше семи днів. Але у Грузії народ тримався три тижні, у Болгарії - цілий місяць". "Ми протримаємося, нехай вони не сумніваються. І ми підемо з цього Майдану лише з перемогою", - підкреслив голова Комітету Національного Порятунку. Ющенко закликав громаду бути пильною. "Ніяких обставин для того, щоб заспокоюватися, у нас немає", - заявив Ющенко. Він закликав людей триматися і не покидати Майдан, тому що "наметове містечко - це плата за наш вибір". "Але кожен з нас буде гордий згадувати колись, що у листопаді 2004 року він виборював тут правду", - закінчив свій виступ Віктор Ющенко.

Подано за сайтом Обозреватель

МИКОЛА ТОМЕНКО: НІ РОСІЯ, НІ ЄС НІЧОГО НЕ ВИРІШУЮТЬ. ОСТАННЄ СЛОВО – ЗА НАРОДОМ

Ще не висохли чорнила під угодою, яку було підписано вчора у Маріїнському палаці, як в Росії Леонід Кучма заявив, що переголосування другого туру виборів не буде", - сказав народний депутат Микола Томенко.

На його думку, подібна заява означає тільки одне – Леонід Кучма прекрасно розуміє, що у своїй країні він не має жодної підтримки, тому шукає способів "довше протриматися при владі та остаточно розікрасти країну". "Ми маємо свою країну і будемо захищати її, як дозволяє це Конституція. Давайте скажемо Кучмі, який повертається з Росії, та Путіну, який досі не знає України, що тут стоять громадяни гордої держави Україна!" – наголосив він. "Ми не рахуємо, скільки днів тут стоїмо. Ми рахуємо дні, які залишились цій владі, дні до нашої перемоги. Вірно сьогодні сказав Путін: ні Росія, ні ЄС нічого не вирішують. Останнє слово – за народом!" –

Подано за сайтом Разом

ВР ПРИНЯЛА ПОСТАНОВЛЕНИЕ О ВЫВОДЕ УКРАИНСКОГО КОНТИНГЕНТА ИЗ ИРАКА

Верховная Рада Украины приняла постановление о выводе украинского контингента из Ирака. За такое решение проголосовали 257 депутатов из 397 зарегистрировавшихся в зале.Основанием для отзыва украинского миротворческого контингента, по мнению народных депутатов, является «резкое обострение конфликта в Республике Ирак, в следствие чего украинские миротворцы уже неоднократно были вынуждены вступать в боевые действия, на что Верховная Рада, разрешения не давала».В соответствии с постановлением, президенту Украины предложено принять решение о выводе украинского миротворческого контингента из Республики Ирак.

Подано за ИА Новости-Украина

У ВР ПОСИПАЛАСЯ ФРАКЦІЯ ТІГІПКА

Дев'ять народних депутатів вийшли зі складу фракції "Трудова Україна".


Про це повідомив на ранковому спікер Володимир Литвин засіданні в п’ятницю. Фракцію залишив голова фракції Ігор Шаров.Окрім цього, з фракції вийшли дев’ять чоловік Також на засіданні Литвин оголосив запити народних депутатів.Серед них запит Володимира Яворівського про притягнення до відповідальності тервиборчкому 100 округу за надання сфальсифікованих результатів виборів 21 листопада.Володимир Гірник звернувся із запитом до прем'єр-міністра про необхідність подати у відставку, а президента Кучму просить не ухилятися від виконання постанови Верховної Ради про відставку уряду.Олег Тягнибок вимагає заборонити представникам Росії Рогозіну, Кобзону, Жириновському, Лужкову, Сліській в'їзд до України за "брутальне втручання у внутрішні справи України".
Подано за сайтом Українська правда

ПРЕЗИДЕНТ ПОЛЬ-ЩІ: ПОВТОРИТИ ГО-ЛОСУВАННЯ МОЖНА 19 ГРУДНЯ

Президент Польщі Александр Квасневський вважає, що якщо Верховний Суд України прийме рішення за підсумками президентських виборів найближчим часом, то 19 грудня можна було б повторити голосування. А.Квасневський також повідомив, що має намір знов, утретє, вирушити до України зразу ж після вердикту Верховного Суду. Президент Польщі висловив сподiвання, що рішення буде прийняте сьогодні.Подано за УНІАН


ч. 1
скачать файл

Смотрите также: