скачать файл
ч. 1УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
15400, м. Семенівка, вул. Ч. Площа, 6, тел. 2-13-76, факс 2-12-36

E-mail: semenivkacity@mail.ru Код ЄДРПОУ № 04062009

______________ №___________

На № ________ від __________
Про розгляд подання Семенівського РВ УМВС

в порядку ст. 23 КПК України


06.11.2012 року на адресу Семенівської міської ради надійшло подання за вих. № 6307 щодо усунення причин та умов, які сприяли скоєнню злочинів. Відповідно до розслідування кримінальної справи, порушеної за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 та ч. 3 ст. 321 КК України, встановлено, що в кінці вересня 2012 року громадянин Р. на міському сміттєзвалищі знайшов 3 пластинки, по 10 таблеток у кожній лікарського засобу “циклодол”.

10.10.2012 року біля 09 год. громадянин Р. не маючи на те спеціального дозволу, незаконно зберігав з метою збуту та збув одну пластинку, в кількості 10 таблеток отруйного лікарського засобу “циклодол” громадянці Л., отримавши за це гроші в сумі 30 гривень.

Беручи до уваги те, що громадянин Р., не маючи на те спеціального дозволу, незаконно зберігав з метою збуту та збув отруйний лікарський засіб “циклодол” – тому його дії слід кваліфікувати за ч. 1 ст. 321 КК України.

12.10.2012 року біля 09 год., повторно, не маючи на те спеціального дозволу, незаконно зберігав з метою збуту та збув одну пластинку, в кількості 10 таблеток, отруйного лікарського засобу “циклодол” громадянці Л., отримавши за це гроші в сумі 30 гривень.

Згідно з висновком експерта № 1304 (х) від 20.10.2012 року, таблетки лікарського засобу “циклодол”, вилучені у громадянки Л., які він придбав у громадянина Р., містять у своєму складі отруйний лікарський засіб – тригексифенідил.

Беручи до уваги те, що громадянин Р., не маючи на те спеціального дозволу, повторно, незаконно зберігав з метою збуту та збув отруйний лікарський засіб “циклодол”, тому його дії слід кваліфікувати за ч. 3 ст. 321 КК України.

За сукупністю злочинів дії громадянина Р. підлягають кваліфікації за ч. 1 ст. 321 та ч. 3 ст. 321 КК України.

З метою запобігання вчинення подібних злочинів у майбутньому Семенівська міська рада звертає увагу мешканців міста на вищевказаний факт, роз’яснює та повідомляє що санкція ч. 1 ст. 321 КК України, за якою було кваліфіковане діяння громадянина Р. передбачає наступне: - Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту, збут отруйних або сильнодіючих речовин, що не є наркотичними або психотропними чи їх аналогами, або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів, а також здійснення таких дій щодо обладнання, призначеного для виробництва чи виготовлення отруйних або сильнодіючих речовин, або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів, вчинені без спеціального на те дозволу, - караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років. Відповідно до ч. 3 ст. 321 КК України дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб, або якщо предметом таких дій були отруйні чи сильнодіючі речовини, що не є наркотичними або психотропними чи їх аналогами, або отруйні чи сильнодіючі лікарські засоби у великих розмірах - караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.

Семенівський міський голова Бичков О. Ф.

Виконавець: Корх О. А.Тел. 2-13-60
ч. 1
скачать файл

Смотрите также: