скачать файл
ч. 1

Технічне завдання

На розробку інтернет календаря подій.

Цілі та завдання:

Майбутній інтернет календар буде слугувати для повідомлення гостей сайту про події, які будуть відбуватись а той чи інший час. Наші відвідувачі повинен з першого погляду зрозуміти, що потрапили на сайт серйозної організації. Ми хочемо справити враження компанії з якою легко працювати ».

За допомогою цього сайту можна буде більш детально дізнатися про події які будуть відбуватися, а також час та місце їх проведення, з посиланнями на реєстрацію.

Назва, стиль, дизайн:

Назва нашого сайту -

Ми бачимо наш сайт в світлих тонах, при чому використовується фон з текстурою папіру світло коричневого кольору. Можливе виділення заголовків, посилань, навігації темно коричневим кольором.

Технічні вимоги:


  1. Коректне відображення браузерами

  2. Коректність колірних схем (не більше 4-х контрастних кольорів).

  3. Використання не більше 3-х різних шрифтів.

Структура та навігація сайту:

Дати подій знаходитимуться ліворуч а події та їх опис праворуч проте чіткого поділу на колонки немає.На головній сторінці календаря знаходиться календар з вписаними подіями та датами коли ці події відбудуться. Наступна подія відображатиметься після попередньої.

Вверху (зліва) є перехід на головну сторінку, також міститься інформація про компанію та відео архів..Внизу знаходиться кнопка «детальніше» нажавши на неї ми переходимо на нову сторінку з більш детальною інформацією про події.сторінка 2.jpg
сторінка 1.jpg

Сторінка інформації про компанію міститиме логотип компанії інформацію про компанію, та інформацію про вже проведені заходи. Також вихід на головну сторінку.сторінка 4.jpg

На сторінці відео архіву міститимуться відео звіти минулих подій.сторінка 3.jpg

1. Головна сторінка:

- дати та події;

2. Інформація про компанію яка проводить заходи:

- логотип, інформація та фото;

3. Відеоархів-відеозвіти минулих подій.

Бажана дата початку проекту (число, місяць, рік)

Бажана дата здачі проекту (число, місяць, рік)
ч. 1
скачать файл

Смотрите также: