скачать файл
ч. 1


СКАДОВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
29.11.2012700
Про виконання обов’язків, встановлених

законом, громадянкою Проточенко А.М.,

відносно малолітніх дітей
Розглянувши рішення Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації від 31 жовтня 2012 року №2 та зібрані службою у справах дітей районної державної адміністрації документи, встановлено слідуюче.

Малолітні діти Проточенко Аліни Миколаївни: Проточенко Надія Богданівна, 10 серпня 2007 року народження, Проточенко Богдана Богданівна, 28 жовтня 2009 року народження, Проточенко Володимир Богданович, 22 жовтня 2010 року народження, перебувають на обліку служби у справах дітей районної державної адмністрації та виконкому Красненської сільської ради, як такі, що проживають у сім’ї, де мати ухиляється від виконання обов’язків, встановлених законом. З метою попередження раннього сирітства сім’я перебуває під соціальним супроводом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. З їх матір’ю поводиться профілактична робота, але вона не дає належних результатів. Відповідно до актів обстеження, складених службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з представниками виконкому Красненської сільської ради та Красненської лікарської амбулаторії від 13 липня та 18 липня 2012 року з представниками управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації умови проживання малолітніх дітей не відповідають санітарно-гігієнічним нормам. Відсутні продукти харчування. Стан утримання – незадовільний. Одягу для дітей недостатньо, вони не отримують повноцінного харчування. Мало іграшок для розвитку дітей, відсутні книжки. За висновками комісії ініційовано притягнення громадянки Проточенко А.М. до адміністративної відповідальності. Співмешканець Макаров Богдан Володимирович не працює. Обоє зловживають спиртними напоями.

Громадянці Проточенко А.М. неодноразово виносилися офіційні попередження про цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність відповідно до чинного законодавства України за неналежне виконання обов’язків по утриманню, вихованню малолітніх дітей, але позитивних змін у ставленні матері до виконання обов’язків не відбулося. Громадянці Проточенко А.М. та її співмешканцю Макарову Б.В. було рекомендовано вирішити питання лікування від алкогольної залежності та постійного працевлаштування, але жодну з цих рекомендацій не виконано.

Відповідно до інформації районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від 12 жовтня 2012 року №02-24-51/513, 22 жовтня 2012 року№02-24-51/566 та актів обстеження умов проживання сім’ї Проточенко А.М. від 11 вересня 2012 року, 04 жовтня 2012 року ситуація в сім’ї не покращилася. Умови проживання дітей не відповідають санітарно-гігієнічним нормам, ремонт не зроблено. Присадибна ділянка в занедбаному стані.

2
Мати дітей Проточенко А.М. та її співмешканець Макаров Богдан Макарович продовжують вживати спиртні напої, в стані алкогольного сп’яніння ведуть себе агресивно, часто відмовляють членам комісії обстежувати умови проживання та стан утримання дітей. Діти дитячий дошкільний заклад не відвідують.

Враховуючи вищезазначене, відповідно до Закону України ”Про охорону дитинства“, статей 150, 152, 155 Сімейного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України

від 26 вересня 2008 року № 866 ”Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини“, керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 23, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України ”Про місцеві державні адміністрації“:

1.Громадянці Проточенко Аліні Миколаївні винести повторно офіційне попередження про цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність відповідно до чинного законодавства України за неналежне виконання обов'язків по утриманню та вихованню Проточенко Надії Богданівни, 10 серпня 2007 року народження, Проточенко Богдани Богданівни, 28 жовтня 2009 року народження, Проточенка Володимира Богдановича, 22 жовтня 2010 року народження .

2.Зобов’язати громадянку Проточенко Аліну Миколаївну :

2.1.Систематично проходити медичні обстеження дітей у дитячій консультації центральної районної лікарні.

2.2. До 15 грудня 2012 року вирішити соціально-побутові проблеми сім’ї.

3.Попередити громадянку Проточенко А.М. про цільове використання коштів дер-жавної соціальної допомоги та своєчасне обстеження малолітніх дітей дільничним педіатром та необхідність профілактичних щеплень.

4.Рекомендувати громадянці Проточенко А.М. вирішити питання лікування від алкогольної залежності.

5.Виконкому Красненської сільської ради:

5.1.Тримати стан утримання дітей матір’ю на посиленому контролі.

5.2.Винести питання доцільності позбавлення батьківських прав громадянки Про-точенко А.М. на засідання ради опіки та піклування та виконкому сільської ради, яке відбудеться у грудні 2012 року.

6.Службі у справах дітей, відділу у справах сім”ї, молоді та спорту районної держав-ної адміністрації покращити профілактичну роботу з громадянкою Проточенко А. М. щодо виконання нею обов’язків, встановлених законом.

7.Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

7.1.Покращити соціальний супровід сім’ї та надавати допомогу у вирішенні соціаль-но-побутових умов, лікуванні від алкогольної залежності з метою попередження раннього сирітства дітей.

7.2. До 31 грудня 2012 року надати інформацію про результати соціального супроводу сім’ї.

8.Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації тримати питання цільового використання коштів державної соціальної допомоги на постійному контролі.

9. Скадовській центральній районній лікарні тримати на постійному контролі питання контролю за станом здоров’я та доглядом за дітьми Проточенко А.М.

10.Рекомендувати Скадовському РВ УМВС України в Херсонській області притягнути громадянку Проточенко А.М. до адміністративної відповідальності за невиконання обов’язків, встановлених законом.

11.Службі у справах дітей районної державної адміністрації винести питання до-цільності позбавлення батьківських прав Проточенко А.М. на засідання Комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, яке відбудеться у січні 2013 року.

3

12. Попередити громадянку Проточенко А.М., що у разі неявки її на засідання Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, яке відбудеться 20 січня 2013 року, рішення про надання згоди на позбавлення батьківських прав відносно Проточенко Н.Б., Проточенко Б.Б. та Проточенка В.Б. буде прийнято без її участі.13. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник головирайонної державної адміністрації В.М.Кулюк
ч. 1
скачать файл

Смотрите также: