скачать файл
ч. 1

«АНІГРАФЬОНОК-2012»

РАЙОННІ ПІДСУМКИ
20 березня 2012 року в Криворізькій гімназії №127 була проведена перевірка робіт, заявлених на районний етап конкурсу комп'ютерної графіки та анімації «Аніграфьонок-2012» .

Конкурс проводиться за 9 номінаціями: «Конструктор», «Графіка», «Малюнок» «Гра», «Реклама», «Анімація», «Презентація», «Навчальний фільм», «WEB-дизайн», а також роботи розглядаються у чотирьох вікових категоріях: 1-4 класи; 5-7 класи; 8-9 класи; 10-11 класи.



Цього року у конкурсі прийняли участь 79 учня нашого району, серед який переможцями стали – 51 учня. Найбільше учасників було від КЗШ№114 -20 чол., школи №102 – 20 чол., школи №100 – 16 чол.

Підготували учасників конкурсу вчителі інформатики:

  1. Шпітко Вікторія Володимирівна – КГ№127

  2. Офіцинська Ірина Володимирівна – КЗШ№114

  3. Панасюк Наталя Юріївна – КЗШ№114

  4. Кисельова Зоя Олексіївна – КЗШ№92

  5. Клименко Вадим Станіславович – КЗШ№100

  6. Бондар Анна Євгеніївна – КЗШ№102

  7. Бокайчук Наталія Вікторівна – КЗШ№102

  8. Кравоцюк Лариса Семенівна – КЗСШІ №5

та вчителі-предметники

  1. Діхтяренко Ольга Сергіївна – КЗШ№101

  2. Бабенко Інна Сергіївна – КЗШ№101

  3. Римар Тетяна Миколаївна – КЗШ№101


ПРИВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!


Номінація «Конструктор»

  1. Хомінятич Альбіна – учениця КЗШ№114, 9 кл. – І м.

  2. Семенюк Оксана – учениця КЗШ№114, 11 кл. –І м.

  3. КулішБогдан – учень КГ№127, 10 кл. – І м.

  4. Лось Ольга– учениця КЗШ№114, 11 кл. – ІІ м.

  5. Ханбір Антон – учень КЗШ№114, 11 кл. – ІІІ м.

  6. Моцук Надія – учениця КЗШ№92, 10 кл. _ ІІІ м.

  7. Кузнєцова Юлія – учениця КЗШ№102, 10 кл. – ІІІ м.

Номінація «Графіка»

  1. Топалов Артем – учень КЗШ№100, 4 кл. –І м

  2. Рощупкін Андрій – учень КЗШ№100, 4 кл. –ІІ м

  3. Логвіненко Іван – учень КЗШ №114, 4 кл. – ІІІ м

  4. Рудська Дар'я – учениця КЗШ№114, 6 кл. – І м.

  5. Палаш Дарина – учениця КГ№127, 5 кл. –ІІ м.

  6. Рудська Софія – учениця КЗШ№114, 6 кл. – ІІІ м.

  7. Фоменко Анастасія – учениця КЗШ №102, 9 кл. – ІІ м.

  8. Рудський Іван – учень КЗШ №114, 10 кл. – І м.

  9. Вакульчук Анна – учениця КЗШ№102, 10 кл. – ІІ м.

  10. Бондаренко Дар'я–учениця КЗШ №114, 10 кл – ІІІ м.

  11. Копил Наталія – учениця КГ №127, 11 кл – ІІІ м.

Номінація «Малюнок»

  1. Топалов Артем – учень КЗШ№100, 4 кл. – І м.

  2. Рощупкін Андрій – учень КЗШ№100, 4 кл. –І м.

  3. Бокайчук Олександра–учениця КЗШ№102, 1 кл. –ІІ м.

  4. Яремчук Анастасія – учениця КЗШ№114, 1 кл. – ІІІ м.

  5. Камінський Кирил – учень КЗШ№100, 5 кл. – І м.

  6. Шипка Діана – учениця КЗШ№114, 7 кл. – І м.

  7. Гуров Артем – учень КЗШ№100, 8 кл. – І м.

  8. Ступаков Олександр – учень КЗШ№100, 11 кл. – ІІ м.

Номінація «Реклама»

  1. Шпітко Євген –учень КГ№127, 6 кл.

Номінація «Гра»

  1. Трегуб Олексій –учень КЗШ№102, 3 кл. – І м.

  2. Брезгіна Софія – учениця КЗШ№102, 3 кл.– І м.

  3. Вичкіна Юлія – учениця КЗШ№102, 7 кл.– І м.

  4. Ющенко Андрій –учень КЗШ№102, 11 кл. – І м.

  5. Моцук Надія – учениця КЗШ№92, 10 кл.– ІІ м.

  6. Ткачук Даніл –учень КЗШ№102, 11 кл. – ІІІ м.

Номінація «Анімація»

  1. Бокайчук Олександра – учениця КЗШ№102, 1 кл

  2. Куроп'ятников Антон, Омельченко Ілья – учні КЗШ№100, 6-го класу

  3. Куліш Богдан – учень КГ№127, 10 кл.

Номінація «Презентація»

  1. Трегуб Олексій – учень КЗШ№102, 3 кл. – І м.

  2. Брезгіна Софія – учениця КЗШ№102, 3 кл. – ІІ м.

  3. Топалов Артем – учень КЗШ№100, 4 кл. – ІІ м.

  4. Куроп'ятніков Антон – учень КЗШ№100, 6 кл.- ІІІ м.

  5. Русовська Вікторія – учениця КЗШ№114, 6 кл. – ІІ м.

  6. Вичкіна Юлія – учениця КЗШ№102, 7 кл. – ІІ м.

  7. Шпітко Євген – учень КГ№127, 6 кл. – І м.

  8. Дейнік Вікторія – учениця КЗШ№114, 8 кл. – І м.

  9. Горова Олександра– учениця КЗШ№114, 8 кл. – ІІ м.

  10. Кудако Єлизавета – учениця КЗШ№114, 10 кл. – ІІ м.

  11. Косс Анастасія – учениця КГ№127, 10 кл. – І м.

Номінація «Навчальний фільм»

  1. Котовська Анастасія – учениця КЗШ№114, 4 кл.

  2. Кузьменко Катерина – учениця КЗШ №100, 11 кл.

Номінація «WEB-дизайн»

  1. Резанов Богдан – учень КГ№127, 10 кл. – І м.

  2. Копил Наталія – учениця КГ№127, 11 кл. – ІІ м.


Конкурс проводиться в три етапи: шкільний, районний, міський.



Вітаємо переможців та бажаємо успіху на міському етапі конкурсу.

Голова конкурсу Шпітко В.В.

ч. 1
скачать файл

Смотрите также: