скачать файл
ч. 1

2012-2013 н.р. ЗАТВЕРДЖУЮ:

В. о. директора



Л.В.Сусахіна



п/п

Назва гуртка

Прізвище, ініціали

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

субота

неділя

База проведення

1

Фотонатуралісти

Соловйов Г.В.

15.00-18.00













13.00-17.00




ДЮК "Ровесник"

5

Фітодизайн з основами художньої майстерності

Мокляк А.О.







14.15-16.40

14.15-16.40










ЗОШ № 25

6

Юні овочівники

Буряк В.Ю.

12.00-13.45




12.00-13.45













облЕНЦум

7

Юні овочівники

Буряк В.Ю.




12.00-13.45




12.00-13.45










ЗНЗ №36

8

Юні овочівники

Буряк В.Ю.

14.00-15.45




14.00-15.45













облЕНЦум

9

Юні овочівники

Буряк В.Ю.




14.00-16.45




14.00-16.45










облЕНЦум

14

Юні акваріумісти

Шинкарчук О.В.

11.30-13.05




11.30-13.05













облЕНЦум

15

Юні акваріумісти

Шинкарчук О.В.

14.00-15.40







14.00-15.40










облЕНЦум

16

Юні природолюби

Шинкарчук О.В.




14.30-17.00

14.30-17.00













облЕНЦум

17

Природознавство для дошкільників

Шинкарчук О.В.

9.00-10.20




9.00-10.20













ДНЗ № 78

18

ЮДП

Валюх М.Ю.




9.00-10.20

15.30-16.40













НВК № 85

19

Юні птахівники

Валюх М.Ю.




15.15-16.55




14.30-16.10










облЕНЦум

20

Юні кролівники

Валюх М.Ю.

10.40-13.05




10.40-13.05













облЕНЦум

21

Юні кролівники

Валюх М.Ю.




11.40-13.20




11.50-13.20










облЕНЦум

23

Юні зоологи

Нечипоренко Н.В.

14.00-15.40







14.00-15.40










облЕНЦум

24

Юні зоологи

Нечипоренко Н.В.




11.40-13.20




11.40-13.20










облЕНЦум

25

Юні зоологи

Нечипоренко Н.В.




14.00-16.35

14.00-16.35













ЗОШ № 36

26

Природознавство для дошкільників

Нечипоренко Н.В.

09.00-10.20




09.00-10.20













ДНЗ № 29

27

Квітникарі

Кропивко Н.М.

13.00-14.40




13.00-14.40













облЕНЦум

28

Квітникарі

Кропивко Н.М.

15.00-16.40




15.00-16.40













облЕНЦум

29

Квітникарі

Кропивко Н.М.




15.00-1735




15.00-1735










облЕНЦум




Квітникарі

Кропивко Н.М.




13.00-14.40




13.00-14.40










облЕНЦум

30

Квітникарі-аранжувальники

Прокопеня Ю.С.




15.00-16.35




15.00-16.35










гімназія № 32, каб. 42

33

Квіткова фантазія

Мирна Г.М.

13.00-14.40




13.00-14.40













СНВК № 86

34

Квіткова фантазія

Мирна Г.М.

14.50-16.30




14.50-16.30













СНВК № 86

35

Квіткова фантазія

Мирна Г.М.




12.45-14.25




12.45-14.25










ЗОШ №3

36

Квіткова фантазія

Мирна Г.М.




14.40-17.05




14.40-17.05










облЕНЦум

37

ЮДП

Трутень В.В.

09.40-11.00




09.40-11.00













НВО № 14

38

Фітодизайн з основами художньої майстерності

Трутень В.В.

11.30-13.05




11.30-13.05













облЕНЦум

39

Фітодизайн з основами художньої майстерності

Трутень В.В.




14.40-17.05




14.40-17.05










облЕНЦум

40

Фітодизайн з основами художньої майстерності

Трутень В.В.

14.00-15.40




14.00-15.40













НВК № 45

41

Квітникарі-аранжувальники

Белова В.І.

11.30-13.05




11.30-13.05













облЕНЦум

42

Квітникарі-аранжувальники

Белова В.І.

14.00-15.40




14.00-15.40













НВК № 45

43

Квітникарі-аранжувальники

Белова В.І.




14.40-17.05




14.40-17.05










облЕНЦум

44

ЮДП

Белова В.І.

09.40-11.00




09.40-11.00













НВО № 14

45

Декоративно-ужиткове мистецтво

Коник Г.П.

18.30-20.05

18.30-21.00
















Полтавський професійний ліцей

49

ЮДП

Грищенко Н.Ю.

14.30-17.05




14.30-17.05













облЕНЦум

50

ЮДП

Чайка Т.В.

14.30-17.05




14.30-17.05













облЕНЦум

51

Зоологи

Гайдар І.С.

14.30-17.00




15.00-16.40













ДЮК "Юний патріот"

52

Юні овочівники

Лещенко І.В.

10.40-13.05




10.40-13.05













облЕНЦум

53

Юні овочівники

Лещенко І.В.




11.40-1320




11.40-1320










облЕНЦум

54

Юні овочівники

Лещенко І.В.

13.40-15.20




13.40-15.20













гімназія № 9

55

ЮДП

Лещенко І.В.




14.50-16.30




14.50-16.30










облЕНЦум




Знавці лікарських рослин

Москаленко А.В.

10.40-13.05




10.40-13.05













облЕНЦум




Знавці лікарських рослин

Москаленко А.В.

13.40-15.10




13.40-15.10













Гімназія №9




Знавці лікарських рослин

Москаленко А.В.




14.50-16.30




14.50-16.30










облЕНЦум




Природознавство для дошкільників

Москаленко А.В.




10.00-11.20




10.00-11.20










ДНЗ № 29

56

Зоологи

Закалюжний В.М.
















09.00-13.00




ПНПУ

57

Ботаніки

Смоляр Н.О.



















09.00-13.10

ПНПУ

58

Загальна біологія

Гапон В.В.



















09.00-14.45

ПНПУ

59

Ботаніки

Гапон С.В.



















09.00-13.00

ПНПУ

60

Анатомія людини

Бажан А.Г.
















09.00-14.15




ПНПУ

61

Зоологи

Васильєва О.О.
















09.00-13.10




ПДАА

62

Неорганічна хімія

Логвиненко О.М.
















09.00-14.45




ПНПУ

63

Органічна хімія

Кращенко Ю.П.
















09.00-11.35

09.00-11.35

ПНПУ

64

Юні хіміки

Лоза В.М.
















12.30-14.10

12.30-14.10

ПНПУ

65

Природа і фантазія

Мариняк І.А.

15.00-16.40




15.00-16.40













ЗНЗ № 25

66

Природа і фантазія

Мариняк І.А.




15.00-16.40




15.00-16.40










ЗНЗ № 25

Шишацька філія

67

Юні екологи

Яровий Ю.В.




15.00-17.35










10.00-12.35




Сагайдацька ЗОШ

68

Юні рослинники

Янковська В.Л.

14.20-16.00

13.30-16.05
















філія

70

Юні квітникарі

Янковська В.Л.

16.10-18.45

16.00-18.35
















філія

74

Мікологи

Мурашко О.М.

14.20-16.00

16.00-17.40
















Школа ім.

Вернадського



75

Мікологи

Мурашко О.М.







14.20-16.00

14.20-16.00










Школа ім.

Вернадського



76

Мій рідний край

Мурашко О.М.

16.00-18.35













15.00-17.35




філія

77

Любителі домашніх тварин

Мурашко О.М.










16.00-17.40




13.00-14.40




філія




Олейніченко О.С.

ЮДП

13.20-15.00




13.20-15.00













філія




Олейніченко О.С.

ЮДП




13.20-15.00




13.20-15.00










філія




Олейніченко О.С.

Природознавство для дошкільників




15.30-16.40




15.30-16.40










ДНЗ «Ясочка»




Олейніченко О.С.

Природа і фантазія

15.00-16.40




15.00-16.40













філія




Полтавська районна філія

78

Основи хімічного аналізу та моніторингу

Дулій В.О.







14.40-17.05

14.40-17.05










філія

79

Квіткова фантазія

Свистич О.І.










12.55-14.30

12.00-13.35







філія

80

Квіткова фантазія

Свистич О.І.

12.55-14.30










13.45-15.20







філія

81

Фітодизайн з основами художньої майстерності

Свистич О.І.




12.55-15.20

12.55-15.20













філія

82

Природознавство для дошкільників

Свистич О.І.




09.00-10.15




09.00-10.15










Терешків-ський ДНЗ

83

Юні екологи

Бажан Є.А.










15.20-16.55

15.20-16.55







Розсошенська гімназія, каб. інф.

84

Юні квітникарі

Купченко О.М.

14.30-16.05




14.30-16.05













Тахтаулів-ський НВК, каб. біології

85

ЮДП

Чайка Н.В.




14.10-15.45




14.10-15.45










Кіровський НВК, каб. фізики

86

Лісівники-дендрологи

Йосипенко О.М.




15.30-17.05

15.30-17.05













філія

ч. 1
скачать файл

Смотрите также:

П/п Назва гуртка
273,55kb. 1 стр.