скачать файл
ч. 1

Керівнику Державної санітарно-епідеміологічної служби

в місті області -

Головному державному санітарному лікарю

містаП.І.Б.

вулиця , місто ,

області, індекс

Від жителів міста , громадян України

(див. список заявників нижче)

ЗАПИТ

на отримання публічної інформації

(у порядку ЗУ «Про доступ до публічної інформації »)
про погодження проектної документації щодо ринку для реалізації сільськогосподарської продукції рослинного походження за адресою:

Рішенням Виконавчого комітету міської ради № від року було затверджено акт Державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію ринку для реалізації сільськогосподарської продукції рослинного походження за адресою:

Згідно ст.11 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, державної санітарно-епідеміологічної експертизі підлягають: проектна документація на відведення земельних ділянок, проекти будівництва об'єктів будь-якого призначення, за винятком тих, для затвердження проектів будівництва яких висновок державної експертизи не є обов'язковим.

Відповідно до п.1 Ветеринарно-санітарних правил для ринків, які поширюються на ринки і ринкові комплекси всіх типів як існуючих, так і тих, що будуються або реконструюються, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, проектування, будівництво, реконструкція чи капітальний ремонт ринків проводиться за типовими або індивідуальними проектами, узгодженими в установленому порядку, в тому числі обов'язково з установами державної санітарно-епідеміологічної служби, державної ветеринарної медицини та пожежного нагляду.

Пунктами 2 та 7 Правил торгівлі на ринках від 26.02.2002р. N 57/188/84/105 (зареєстровано в Мін'юсті України 22.03.2002 р. за N 288/6576), також передбачено, що установами державної санітарно-епідеміологічної служби, ветеринарної медицини, пожежного нагляду, архітектурно-будівельної комісії, Державтоінспекції узгоджується проектна документація щодо ринку як суб'єкта господарювання (функціональне планування території ринку, розміщення приміщень, торговельних місць і об'єктів, їх кількості і розміру), створеного на відведеній за рішенням місцевого органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування земельній ділянці і зареєстрованого в установленому порядку.

З рішення Виконкому міськради № від р. вбачається, що за адресою:

було прийнято в експлуатацію об’єкт цивільного призначення: ринок для реалізації сільськогосподарської продукції рослинного походження.

Керуючись ст. 11 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, пп. 4 п. 7 Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд від 22.06. 1999 р. N 1109,

на підставі ст. 5, 12, 13, 14, 19, 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”,
Просимо:
Надати інформацію стосовно погодження державною санітарно-епідеміологічною службою у місті проектної документації на будівництво ринку для реалізації сільськогосподарської продукції рослинного походження за адресою:

.

Запитану письмову інформацію просимо надати у визначений законом строк, а саме, не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, на адресу першого по списку заявника.

Прізвище, ім’я, по-батькові Домашня адреса Підпис

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

"__дата_"
ч. 1
скачать файл

Смотрите также: