скачать файл
ч. 1

Додаток №_____________

до наказу відділу освіти

Маньківської райдержадміністрації

№_______ від __________2012 року


Склад комісій

для проведення державної підсумкової атестації

у 5 А класі гімназії Маньківського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія”

1. Українська мова (диктант)

Голова комісії Демченко Л. М.– Черкаський педінститут, учитель української мови і літератури, стаж 25 років, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи.

Члени комісії:

Грищук В.В. – Чернівецький університет, учитель української мови і літератури, стаж 28 років.

Нось Н. Й. – Чернівецький університет, учитель української мови і літератури, стаж 28 років.

2. Математика (письмово)

Голова комісії Демченко Л. М.– Черкаський педінститут, учитель української мови і літератури, стаж 25 років, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи.

Члени комісії:

Монько О. Ю. – Черкаський педінститут, учитель математики, стаж 15 років.

Зайчук Н.Є. – Черкаський педінститут, учитель математики, стаж 27 років.

3. Географія (письмово)

Голова комісії Демченко Л. М.– Черкаський педінститут, учитель української мови і літератури, стаж 25 років, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи.

Члени комісії:

Гончар С. М. – Уманський педуніверситет, учитель географії, стаж 23 роки.

Дубик Т. І. – Черкаський педінститут, учитель хімії та обслуговуючої праці, стаж 21 рік.

4. Біологія (усно)

Голова комісії Демченко Л. М.– Черкаський педінститут, учитель української мови і літератури, стаж 25 років, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи.

Члени комісії

Туркаленко Н. А. – Уманський педінститут, учитель біології, географії, стаж 13 років.

Гончар С. М. – Уманський педуніверситет, учитель географії, стаж 23 роки.

5. Англійська мова (усно)

Голова комісії Демченко Л. М.– Черкаський педінститут, учитель української мови і літератури, стаж 25 років, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи.

Члени комісії:

Лиса С. О. – Черкаський педінститут, учитель англійської мови, стаж 20 років.

Букань Л. І. – Київський педінститут, учитель англійської мови, стаж 25 років.
Склад комісій

для проведення державної підсумкової атестації

у 5 Б класі гімназії Маньківського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія”

1.Українська мова (диктант)

Голова комісії Дишлюк О. В. – Уманський педуніверситет, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи, учитель історії, стаж 6 років.

Члени комісії:

Іванченко В.М. – Київський університет, учитель української мови і літератури, стаж 38 років.

Гончаренко Л. О. – Київський національний університет, учитель української мови і літератури, стаж 30 років.

2. Математика (письмово)

Голова комісії Дишлюк О. В. – Уманський педуніверситет, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи, учитель історії, стаж 6 років.

Члени комісії:

Рудакова К. І. – Уманський педінститут, учитель математики, стаж 34 роки.

Гергун В. П.– Уманський педінститут, учитель фізики і математики, стаж 31 рік.
3. Географія (письмово)

Голова комісії Дишлюк О. В. – Уманський педуніверситет, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи, учитель історії, стаж 6 років.

Члени комісії:

Гончар С. М. – Уманський педуніверситет, учитель географії, стаж 23 роки.

Туркаленко Н. А.. – Уманський педінститут, учитель біології, географії, стаж 13 років.
4. Біологія (усно)

Голова комісії Дишлюк О. В. – Уманський педуніверситет, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи, учитель історії, стаж 6 років.

Члени комісії

Туркаленко Н. А. – Уманський педінститут, учитель біології, географії, стаж 13 років.

Дорошенко В.П.. – Уманський педуніверситет, учитель біології, географії, стаж 15 років.

5. Англійська мова (усно)

Голова комісії Дишлюк О. В. – Уманський педуніверситет, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи, учитель історії, стаж 6 років.

Члени комісії:

Букань Л. І. – Київський педінститут, учитель англійської мови, стаж 25 років.

Лиса С. О. – Черкаський педінститут, учитель англійської мови, стаж 20 років.

Начальник відділу освіти Ю. М.Безверхий

Додаток №_____________

до наказу відділу освіти

Маньківської райдержадміністрації

№_______ від __________2012 року


Склад комісій

для проведення державної підсумкової атестації

в 7-А класі гімназії Маньківського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія”

1. Українська мова (письмово)

Голова комісії Демченко Л. М.– Черкаський педінститут, учитель української мови і літератури, стаж 25 років, заступник директора гімназії з навчально-виховної роботи.

Члени комісії:

Грищук В.В. – Чернівецький університет, учитель української мови і літератури, стаж 28 років.

Нось Н. Й. – Чернівецький університет, учитель української мови і літератури, стаж 28 років.
2. Математика (письмово)

Голова комісії Дишлюк О. В. – Уманський педуніверситет, , заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи учитель історії, стаж 6 років.

Члени комісії:

Гончарук Ю.В.– Уманський педінститут, директор Маньківського НВК ”ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія”, учитель математики, стаж 32 роки.

Рудакова К. І. – Уманський педінститут, учитель математики, стаж 34 роки.
3. Історія України (письмово)

Голова комісії Гончарук Ю.В.– Уманський педінститут, директор Маньківського НВК ”ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія”, учитель математики, стаж 32 роки.

Члени комісії:

Дишлюк О. В. – Уманський педуніверситет, , заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи учитель історії, стаж 6 років.

Христоріз В. М. – Чернігівський педінститут, учитель історії та правознавства, стаж 20 років.
4. Англійська мова ( письмово, усно)

Голова комісії Гончарук Ю.В.– Уманський педінститут, директор Маньківського НВК ”ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія”, учитель математики, стаж 32 роки.

Члени комісії:

Лиса С. О. – Черкаський педінститут, учитель англійської мови, стаж 20 років.

Журавель С.В. – Київський педінститут, учитель англійської мови, стаж 23 роки.
Склад комісій

для проведення державної підсумкової атестації

у 7-Б класі гімназії Маньківського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія”


  1. Українська мова (письмово)

Голова комісії Дишлюк О. В. – Уманський педуніверситет, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи учитель історії, стаж 6 років.

Члени комісії:

Іванченко В.М. – Київський університет, учитель української мови і літератури, стаж 37 років.

Шепеляк Я.В. – Київський ДПУ, учитель української мови і літератури, зарубіжної літератури, стаж 5 років.


2. Математика (письмово)

Голова комісії Кернякевич Т. П. – Уманський педінститут, учитель початкових класів, заступник директора комплексу з виховної роботи, стаж 26 років.

Члени комісії:

Зайчук Н.Є. – Черкаський педінститут, учитель математики, стаж 27 років.

Монько О. Ю. – Черкаський педінститут, учитель математики, стаж 15 років.
3. Історія України (письмово)

Голова комісії Демченко Л. М.– Черкаський педінститут, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи, учитель української мови і літератури, стаж 25 років.

Члени комісії:

Дишлюк О. В. – Уманський педуніверситет, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи учитель історії, стаж 6 років.

Буханець В. І. – Черкаський педінститут, учитель історії, правознавства, стаж 14 років.
4. Географія (письмово)

Голова комісії Кернякевич Т. П. – Уманський педінститут, учитель початкових класів, заступник директора комплексу з виховної роботи, стаж 26 років.

Члени комісії:

Гончар С. М. – Уманський педуніверситет, учитель географії, стаж 23 роки.

Дорошенко В.П.. – Уманський педуніверситет, учитель біології, географії, стаж 15 років.
5. Біологія (письмово)

Голова комісії Кернякевич Т. П. – Уманський педінститут, учитель початкових класів, заступник директора комплексу з виховної роботи, стаж 26 років.

Члени комісії:

Дорошенко В.П.. – Уманський педуніверситет, учитель біології, географії, стаж 15 років.

Туркаленко Н. А. – Уманський педінститут, учитель біології, географії, стаж 13 років.
Склад комісій

для проведення державної підсумкової атестації

у 11 класі школи Маньківського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія”
1. Українська мова (письмово)

Голова комісії Гончарук Ю.В.– Уманський педінститут, директор Маньківського НВК ”ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія”, учитель математики, стаж 32 роки.

Члени комісії:

Гончаренко Л. О. – Київський національний університет, учитель української мови і літератури, стаж 30 років.

Плевако Г. М. – Черкаський педінститут, учитель української мови і літератури, стаж 34 роки.

2. Українська література (письмово)

Голова комісії Демченко Л. М.– Черкаський педінститут, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи, учитель української мови і літератури, стаж 25 років.

Члени комісії:

Гончаренко Л. О. – Київський національний університет, учитель української мови і літератури, стаж 30 років.

Іванченко В.М. – Київський університет, учитель української мови і літератури, стаж 38 років.

3. Історія України (письмово)

Голова комісії Демченко Л. М.– Черкаський педінститут, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи, учитель української мови і літератури, стаж 25 років.

Члени комісії:

Буханець В. І. – Черкаський педінститут, учитель історії, правознавства, стаж 14 років.

Дишлюк О. В. – Уманський педуніверситет, , заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи учитель історії, стаж 6 років.
4. Географія (письмово)

Голова комісії Кернякевич Т. П. – Уманський педінститут, учитель початкових класів, заступник директора комплексу з виховної роботи, стаж 26 років.

Члени комісії:

Гончар С. М. – Уманський педуніверситет, учитель географії, стаж 23 роки.

Дорошенко В.П.. – Уманський педуніверситет, учитель біології, географії, стаж 15 років.

5. Біологія (письмово)

Голова комісії Кернякевич Т. П. – Уманський педінститут, учитель початкових класів, заступник директора комплексу з виховної роботи, стаж 26 років.

Члени комісії:

Дорошенко В.П.. – Уманський педуніверситет, учитель біології, географії, стаж 15 років.

Туркаленко Н. А. – Уманський педінститут, учитель біології, географії, стаж 13 років.

6. Фізична культура

Голова комісії Гончарук Ю.В.– Уманський педінститут, директор Маньківського НВК ”ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія”, учитель математики, стаж 32 роки.

Члени комісії:

Виноградов В.П. – Черкаський педінститут, учитель фізичної культури, стаж 10 років.

Дубик С.О. - Черкаський педінститут, учитель фізичної культури, стаж 26 років.

Начальник відділу освіти Ю. М. Безверхий


„Погоджено”

Начальник відділу освіти

Маньківської райдержадміністрації

_____________ Ю. М. Безверхий



Розклад державної підсумкової атестації

у Маньківському навчально-виховному комплексі

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»

2009-2010 навч. р.

5А клас гімназії

Початок о 9.00.

01 червня – українська мова (диктант)

05 червня – математика (письмово)

08 червня – англійська мова (усно)

12 червня – географія (усно)

16 червня – біологія (усно)


5Б клас гімназії

Початок о 9.00.

01 червня – українська мова (диктант)

05 червня – математика (письмово)

08 червня – біологія (усно)

12 червня – англійська мова (усно)

16 червня – географія (усно)



9 клас школи

Початок о 9.00.

01 червня – українська мова (диктант)

05 червня – математика (письмово)

08 червня – географія (усно)

12 червня – біологія (усно)

16 червня – українська література (усно)


Директор НВК Ю. В. Гончарук

„Погоджено”

Начальник відділу освіти

Маньківської райдержадміністрації

_____________ Ю. М. Безверхий


Розклад державної підсумкової атестації

у Маньківському навчально-виховному комплексі

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»

2009-2010 навч. р.
7А клас гімназії

11 травня – українська мова (переказ)

14 травня – історія України (письмово)

18 травня – англійська мова (письмово)


7 Б клас гімназії

11 травня – українська мова (переказ)

14 травня – математика (письмово)

18 травня – географія, біологія (письмово)



11 клас школи

11 травня – українська мова (переказ)

14 травня – історія України (письмово)

18 травня – фізична культура


Директор НВК Ю. В. Гончарук

Додаток №_____________

до наказу відділу освіти

Маньківської райдержадміністрації

№_______ від__________2010 року

Склад комісії

для проведення державної підсумкової атестації

у 4-А класі початкової школи Маньківського НВК

ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія”
1.Українська мова

Голова комісії – Дишлюк О. В. – Уманський педуніверситет, учитель історії, стаж 4 роки, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи.

Учитель – Кравченко Т. М., Уманський педінститут, учитель початкових класів, стаж 25 років.

2. Математика

Голова комісії – Дишлюк О. В. – Уманський педуніверситет, учитель історії, стаж 4 роки, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи.

Учитель – Кравченко Т. М., Уманський педінститут, учитель початкових класів, стаж 25 років.

3. Українська мова (читання)

Голова комісії – Дишлюк О. В. – Уманський педуніверситет, учитель історії, стаж 4 роки, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи.

Учитель – Кравченко Т. М., Уманський педінститут, учитель початкових класів, стаж 25 років.
Склад комісії

для проведення державної підсумкової атестації

у 4-Б класі початкової школи Маньківського НВК

ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія”
1.Українська мова

Голова комісії – Гук Г. М. , Уманський педінститут ,учитель початкових класів, стаж 39 років, заступник з навчально-виховної роботи початкових класів.

Учитель – Сокоренко І. Л., Уманський педінститут, учитель початкових класів, стаж 20 років.

2. Математика

Голова комісії – Гук Г. М. , Уманський педінститут ,учитель початкових класів, стаж 39 років, заступник з навчально-виховної роботи початкових класів.

Вчитель – Сокоренко І. Л., Уманський педінститут, учитель початкових класів, стаж 20 років.

3. Українська мова (читання)

Голова комісії – Гук Г. М. , Уманський педінститут ,учитель початкових класів, стаж 39 років, заступник з навчально-виховної роботи початкових класів.

Вчитель – Сокоренко І. Л., Уманський педінститут, учитель початкових класів, стаж 20 років.

Начальник відділу освіти Ю. М. Безверхий


„Погоджено”

Начальник відділу освіти

Маньківської райдержадміністрації

_____________ Ю. М. Безверхий


Розклад державної підсумкової атестації

у Маньківському навчально-виховному комплексі

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»

2009-2010 навч. р.
4-А клас (початкова школа)
Початок о 9.25

06 травня – українська мова (читання) (письмово)

13 травня – українська мова (письмово)

20 травня – математика (письмово)


4-Б клас (початкова школа)
Початок о 9.25

06 травня – українська мова (читання) (письмово)

13 травня – українська мова (письмово)

20 травня – математика (письмово)



Директор НВК Ю. В. Гончарук
ч. 1
скачать файл

Смотрите также: