скачать файл
ч. 1

25.05.2012 Додатковий опис версії ver 3.2
[+] Зменшення обмежень у роботі з програмою ADMIN.EXE в режимі демо версії (без ліцензії). В даний час є вже можливість налаштування в режимі роботи без ліцензії (безкоштовної версії) всіх потрібних даних для роботи комплексу (таблиці клієнтів, вулиць, даних авто, водіїв і проміжні дані). Причина цьому виникла у неможливості (поки що -:) швидкої технічної підтримки під час створення місячних пробних ліцензій, і це дасть можливість випробувати даний комплекс (без java і web сервіса ) у демо режимі без ліцензії. Безкоштовні місячні ліцензії на java і web сервіс є можливість отримати під час запиту на email.

***********************************

17.05.2012 Додатковий опис версії ver 3.1
[+] Добавлено можливість розрахунку відстані по місту без підключення внутрішньої карти. Це можливо за допомогою створення тарифної сітки вулиць, яку є можливість сформувати БЕЗКОШТОВНО через картографічні online сервіси. У програмі адміністратора добавлена ця можливість формування тарифної сітки. Програмний сервіс було розроблено в обхід API картографічних сервісів, що дало можливість без обмежень отримувати потрібні дані. Сервіс отримання даних виконано на основі протоколу обміну клієнтських браузерних програм з сервісами картографічних даних.

В порівнянні наш сервіс отримання даних з API картографічних сервісів має такі переваги :

- немає обмеження на кількість запитів до сервіса, при умові якщо частота звернення в секунду невелика (є ймовірність прийняття картографічним сервісом ваших запитів як dDOS-атаку, з наступним блокуванням вашого IP). Висновок з цього такий : не виставляйте велику кількість потоків звернень; бажано виконувати формування тарифної сітки на комп’ютерах підключених до інтернета з динамічним IP адресом. Додатково внутрішньо в програмі є можливість включити процес синхронізації потоків, яке в свою чергу зменшує кількість запитів за секунду. Під час тестування було отриманно такі результати : 118000 запитів на один картографічний сервіс, за 3 робочих години (з частковим перериванням закачування данних, для програмного удосконалення сервісу, під час виникнення і виправлення побічних помилок).

- безкоштовність сервісу отримання данних, так як заснований на загальнодоступному браузерному перегляді картографічних даних.

- швидкість завантаження данних залежить тільки від потужності комп’ютера, швидкості мережі і від встановленого антивірусного забезпечення, так як воно додатково перевіряє отриманні дані з Інтернету, що затруднює швидкість отримання данних. Велике значення такоє має синхронізація потоків, у випадку відключеної синхронізації потоків процес отримання данних пришвидчується в сотні раз !!!

- багатопоточність отримання данних (безкоштовний процес). Такий процес отримання данних, як правило дозволяє тільки професійне платне програмне забезпечення .

- сформована тарифна сітка - середня відстань між вулицями, а не відстані між районами.Що потрібно для створення тарифної сітки :

  • знаходження вашого міста з заданими вулицями на картах Yandex, Google

  • програму ADMIN.EXE з программного комплекса

  • перейти на форму додаткових налаштувань, закладка ТАРИФНА СІТКА

  • позначити вибрані вулиці для тарифної сітки (так як можливий випадок, коли не всі вулиці приймають участь у формуванні тарифної сітки, наприклад промислові райони, непроїзні вулиці, тощо). Є можливість завантаження списка вулиць з текстового файлу.

  • Запустити процес формування відрізків тарифної сітки

  • Запустити процес розрахунку відстані (при потребі попередньо змінити дані кількості потоку і інші налаштування)

  • Зберегти отримані результати

  • Один мінус в тарифній сітці по вулицях – це сформований великий обсяг даних. Для попереднього визначення кількості потрібних відстаней існує формула арифметичної прогресії :

Кількість відрізків для формування = КВ(КВ+1)/2-КВ, де

КВ – кількість позначених вулиць.

[+] Добавлено можливість автоматичного підбору водія без підключення внутрішньої карти. Це можливо за допомогою створення налаштування прив’язок вулиць до потрібних районів, вказати прилежні райони і стоянки які належать вибраному району. Це дає можливість підібрати диспетчеру в ручному або автоматичному режимі водія для виконання на вибране(ні) замовлення. Дана можливість дано на закладці ВУЛИЦІ програми ADMIN.EXE.


***********************************

25.04.2012 Додатковий опис версії ver 3.0
[+] Добавлено можливість обновлення формату бази данних через sql-скрипти. Для можливості цих дій потрібно зайти під користувачем ADMINISTRATOR на закладку обновлення бази данних за допомогою sql скрипта

[+] Створення додаткової таблиці закритих замовлень, куда будуть копіюватися записи з активної таблиці замовлень під час дії закриття замовлення або його знищення. Причина цьому виникла під час створення великої кількості замовлень (більше 2-3 міліонів замовлень), і вітчутному підторможуванні серверного компютера у випадку багатокористувацького режиму (5-6 компютерів підключених до сервера). В обновленні буде створена таблиця ЗАКРИТІ ЗАМОВЛЕННЯ, індекси таблиці, тригери які подаватимуть повідомлення про створення / редагування запису (для автоматичного обновлення таблиці диспетчера). Створено додатковий тригер таблиці активних замовлень, який буде контролювати закриття/знищення активного замовлення і подальшого копіювання у таблицю закритих замовлень. Створення тригера інкримента для нумерації таблиці замовлень.
Під час виконання данного sql скрипта обов’язково попередньо зробіть бекап бази данних (у випадку якщо він у вас не виконується автоматично), відключіть від бази данних всіх клієнтів які користуються програмами DISPETCHER.EXE, SERVISJAVA.EXE, WEBSERVIS.EXE. У таблиці замовлень повинно бути хоча би одне замовлення.
Після виконання обновлення, замініть на нові версії програми DISPETCHER.EXE, SERVISJAVA.EXE, WEBSERVIS.EXE.
[+] Добавлено можливість налаштування операторів для IP телефонії диспетчерських програм (представляє собою влаштований у програму софтфон, який працює по SIP протоколу, без прив’язки під конкретну модель IP АТС). Де потрібно буде вказати користувачів які будуть користуватися цією послугою і налаштувати для кожного користувача дані доступа до послуги :


  • IP і порт знаходження програмної АТС

  • Внутрішній номер для даного оператора і пароль доступа (попередньо ці дані налаштовуються на сервері АТС)

У даний час цю можливість перевірено на програмних АТС таких виробників (є можливість працювати з всіма АТС які використовують SIP протокол) :

- 3CX Phone System for Windows (детальніше http://www.3cx.com.ua)

- PCBest Networks SIP PBX (детальніше http://www.pcbest.net/sip_pbx.php)

- miniSipServer (детальніше http://www.myvoipapp.com/)


***********************************

29.03.2012 Додатковий опис версії ver 2.4
[+] Виправлено помилку при пошуку на додатковій формі редагування таблиці даних карти міста.
***********************************

24.02.2012 Додатковий опис версії ver 2.3
[+] Добавлено нову форму редагування таблиці данних карти міста. Створену додаткову можливість експорта - імпорта даних для таблиці з інших файлі з заданими даними.
***********************************
01.02.2012 Додатковий опис версії ver 2.2
[+] Модифіковано базу даних до процесу одночасної постановки водія на декілька стоянок.
[+] Добавлено можливість імпорту у таблиці КЛІЄНТИ, ВОДІЇ, ДАНІ АВТО, ВУЛИЦІ МІСТА.

***********************************
12.12.2011 Додатковий опис версії ver 2.1
[+] Добавлено можливість добавлення назв поширених близьких населених пунктів. Додає можливість диспетчеру в режимі без інтернета відбирати назви населених пунктів (добавлених адміністратором) для початкового або кінцевого пункта замовлення.
Форма додаткових налаштувань >>> Закладка Додаткові налаштування >>> Назви найближчих найпоширеніших населених пунктів для замовлення
***********************************
01.12.2011 Загальний опис працеспроможної версії ver 2.0
[ADMIN.EXE] Адміністратор програмного комплексу замовлення таксі "BOVsoft - TAXI"

Модуль адміністрації і налаштування початкових і проміжних даних для роботи в програмному комплексі для модулів диспетчера, бухгалтера, модуля обробки запитів з GPRS - терміналів водіїв і клієнтів служби.


Дає можливість :


1. При початковій інсталяції створити базу даних на основі InterBase/Firebird

2. Cтворити пользувачів бази даних з різними рівнями доступи

3. Створити потрібну кількість тарифів.

4. Створити додаткові дані для прорахунку замовлень.

5. Створити додаткові дані прорахунку для табеля водіїв.

6. Створити дані диспетчерської служби (назва, адреса, телефони і т.д.).

7. Банківські дані для документів.

8. Налаштувати головні таблиці :


8.1. Таблиця клієнтів : ФІО, адреса проживання, контактні телефони, код клієнта в базі (текстова величина баланс клієнта, кількість в даний час ювілейок, дата народження, знижку клієнта.

8.2. Список вулиць: район вулиці, назва вулиці, колишні назви вулиці.

8.3. Створити і налаштувати потрібні дані для автомобілів : позивний, держномер авто, модель, марка, об'єм, рік випуску авто, колір, тип кузова, пасажиромісткість, вантажопідйомність, номер шассі, дані власника позивного, дані власника авто, підв'язати до даного авто потрібного водія/водіїв.

8.4. створити і налаштувати таблицю водіїв : ФІО, адреса, телефони, баланс, дата народження.


9. Є можливість створення і друку бухгалтерських документів (рахунків, актів, видатково/прибутково касових ордерів)

10. Пошук в таблиці замовлень.

11. Розрахунок аванса водія по виконаній роботі.

12. Табельний лист праці водіїв.

13. Табельний лист праці диспетчерів.

14. Створення розширеного аналізу з графіками по вказаним даних з вибірки таблиці замовлень :


14.1. по ОБЄКТАХ (бари, готелі і т.д.)

14.2. по ВУЛИЦЯХ ЗАМОВЛЕНЬ

14.3. по ДНЯХ ЗАМОВЛЕНЬ (по датам)

14.4. по ДНЯХ ЗАМОВЛЕНЬ (по дням тижня)

14.5. по ГОДИНАХ ЗАМОВЛЕНЬ

14.6. по ВУЛИЦЯХ ДЕ Є РИБИ

14.7. по КОДУ КЛІЄНТА (платні)

14.8. по КОДУ КЛІЄНТА (ювілейки)

14.9. по КОДУ КЛІЄНТА (знищені замовлення/ПРИЧИНА)

14.10. по ПОЗИВНИХ (кільк. замовлень)

14.11. по ПОЗИВНИХ (кільк. прийнятих ювілейок)

14.12. по ПОЗИВНИХ (по рибах)

14.13. по ДНЯХ ПРАЦІ ПОЗИВНИХ

14.14. по групуванні ДНІВ ТИЖНЯ В МІСЯЦІ ВИБІРКИ

14.15. по групуванні ДНЯ І ВУЛИЦІ [у розробці]

14.16. по групуванні ЧАСУ І ВУЛИЦІ [у розробці]

14.17. по групуванні ЧАСУ І ПОЗИВНОГО [у розробці]

14.18. по групуванні ДНЯ І ПОЗИВНОГО [у розробці]


15. Налаштування даних карти (є можливість вмонтування любих картографічних даних, у форматі BMP, попередньо порізаних на потрібну кількість кусків, для зменшення ресурсоємкості програми диспетчера). Є можливість швидкого пошуку по карті і редагування вибраних данних. Дані карти складаються з таких елементів :
15.1. н/п

15.2. координата Х

15.3. координата Y

15.4. район

15.5. статус пункта (поворот, перехрестя, бар і т.д.)

15.6. Підпис на карті (без підписа — проміжні точки вулиць)

15.7. н/п прилежного пункта №1

15.8. н/п прилежного пункта №2

15.9. н/п прилежного пункта №3

15.10. н/п прилежного пункта №4

15.11. н/п прилежного пункта №5
16. Додатково установити при потребі коефіцієнти/похибку тарифів простою і відстані для прорахунків.

17. Вести чорний список водіїв, причини штрафів яких будуть показуватися диспетчеру при відкритті даного водія в ефір.

18. Дадаткові налаштування непроїзних і односторонніх вулиць, для звітності включення цих похибок при попередньому розрахунку замовлення.

19. Вести чорний список клієнтів, причину штрафу яких будуть показуватися диспетчеру при створенні замовлення на даного клієнта.

20. Є можливість налаштування резервного копіювання, додаткових знижок по тарифам.

21. Налаштування даних комп'ютера аналізатора роботи (назву в сітці, час спрацювання аналізу).

22. Налаштувати прив'язку своєї карти до прив'язки широти і довготи.

23. Ведення таблиці скарг і пропозицій відправлених з java-терміналів водіїв.

24. Ведення таблиці особистих повідомлень для водіїв на java-термінали. Де повідомлення розділяються на прилегійовані (від адміністратора), і поточні (від диспетчерів з модуля диспетчера).

25. Ведення таблиці обміну повідомленнями між модулями диспетчерів.26. Ведення таблиці опитування .
ч. 1
скачать файл

Смотрите также: