План роботи з батьками на 2011-2012 навчальний рік № Заходи Дата
Провести батьківські збори по класах про шляхи реалізації проблемної теми школи: «Консолідація зусиль педагогів, сім'ї та громадськості щодо поліпшення всебічного виховання і навчання учнів в 2011-2012 н р.» 78,53kb. 1 стр.

Чинники формування особистості перш ніж вирішувати питання про формування особистості учня, необхідно визначити характеристики поняття «особистість»
Перш ніж вирішувати питання про формування особистості учня, необхідно визначити характеристики поняття «особистість», умови, необхідні для її повноцінного розвитку, та фактори, що впливають на неї 33,32kb. 1 стр.

Академія педагогічних наук україни н а к а з
Затвердити Положення про центральну та республіканську (Автономна Республіка Крим), обласні, Київську та Севастопольську 278,93kb. 1 стр.

Методичної роботи комунальної устнови сумська спеціалізована школа і-ш ступенів №2 ім. Д. Косаренка м. Суми, сумської області на 2012-2013 н р. Комунальна установа
Державної національної програми «Освіта», для реалізації навчальних програм в класах з поглибленим та профільним вивченням предметів природничого, фізико – математичного, гуманітарного циклів, підвищення професійної майстерності педагогів 891,3kb. 4 стр.


Мовлення вчителя як засіб педагогічної праці
Це інструмент професійної діяльності педагога, за допомогою якого можна розв’язати різні педагогічні завдання: створити щиру атмосферу спілкування у класі, встановити контакт з учнями, зробити складну тему уроку цікавою 62,98kb. 1 стр.

Навчальний семінар Сюзі Тортори (Нью Йорк, сша)
Сюзі Тортори, але безпосередньо в танці, в творчих експериментах відкрити для себе метод «танцюючих діалогів» 19,87kb. 1 стр.

Закону України «Про дошкільну освіту»
Криворізького міськвиконкому Горова Н. І., головний спеціаліст служби у справах дітей виконкому Інгулецької районної у місті ради Стеценко Г. А. та вихователі-методисти всіх дошкільних закладів району 43,1kb. 1 стр.

Аналіз роботи м о за 2010 -1011 н р
Ознайомлення з наказом мон україни «Про критерії оцінювання навчальних досягнень учнів ( вихованців) у системі загальної середньої освіти» 62,59kb. 1 стр.

" я у Світі "; виявлення потреб, інтересів педагогічних кадрів до її впровадження
Тематичною добіркою публікацій у часописах: "Дошкільне виховання", "Палітра педагога" 102,52kb. 1 стр.

Які ж механізми соціалізації? Уже З. Фрейд виділив психологічні механізми соціалізації: імітацію, ідентифікацію, почуття сорому і провини
Соціалізація являє собою процес становлення особистості, поступове засвоєння нею вимог суспільства, придбання соціально значимих характеристик свідомості і поведінки, які регулюють її взаємини із суспільством 143,48kb. 1 стр.

Про затвердження плану заходів управління освіти Чернівецької міської ради щодо виконання Регіональної Концепції виховної діяльності навчальних закладів Чернівецької області на 2011-2015 роки
Про затвердження плану заходів управління освіти Чернівецької міської ради щодо виконання Регіональної Концепції виховної 121,64kb. 1 стр.

Олійник Н. М. Затверджено начальник відділу освіти Шеремет М. О
Формування творчої особистості учня в процесі підготовки до участі в олімпіаді з трудового навчання Формування базових компетенцій в учнів на уроках трудового навчання 68,37kb. 1 стр.

Як кинути палити?
Христофором Колумбом в 1492 році Америки пов’язано з відкриттям європейцями багатьох нових для них рослин, серед яких був І тютюн. Незважаючи на заборону великого мореплавця 75,07kb. 1 стр.

У сучасній психології когнітивний напрям репрезентують
Згідно з когнітивним підходом людина отримує інформацію через сенсорні органи, яку інтелект сприймає, обробляє і зберігає в пам’яті, щоб у відповідний час за відповідних обставин використати її в мовленні і поведінці 13,39kb. 1 стр.

Психологічна проблема мобінгу в шкільному середовищі
Розбудова системи освіти відбувається у складних соціокультурних умовах та в ситуації загострення негативних явищ в учнівському середовищі. Зокрема, майже в кожному учнівському середовищі існує проблема мобінгу 47,96kb. 1 стр.

Виховання духовно зрілої особистості, для якої поняття добра, справедливості, совісті, обов'яз­ку набули непохитності, стали власними ціннісними орієнтирами, головна мета сучасної освіти
Виховання духовно зрілої особистості, для якої поняття добра, справедливості, совісті, обов'яз­ку набули непохитності, стали власними ціннісними орієнтирами, головна мета сучасної освіти. Однак досягнення її справа надзвичайно складна 162,21kb. 1 стр.

“Становище, розвиток і сучасний стан психології в нашій країні”
Психологічні напрямки та школи, які розвивались на Україні починаючи з ХІХ ст по наш час 92,27kb. 1 стр.

Проведення діагностики соціальним педагогом в закладі освіти регламентують наступні нормативні документи
Методичні рекомендації щодо здійснення та оформлення діагностичної роботи соціальним педагогом закладу освіти 169,13kb. 1 стр.

Психіка функція мозку, що полягає у відбитку об'єктивної дійсності в ідеальних образах, на основі яких регулюється життєдіяльність організму
Психіка – функція мозку, що полягає у відбитку об'єктивної дійсності в ідеальних образах, на основі яких регулюється життєдіяльність організму 82,87kb. 1 стр.


следующая страница