Набрати повітря, сильно надуваючи щоки. Затримати дихання, повільно видихнути повітря, як би задуваємо свічку. Розслабити щоки. Потім стулити губи трубочкою, вдихнути повітря, втягуючи його. Щоки при цьому втягувати
Підняти руки вгору, потім витягнути вперед, потягнутися, як кішечка. Відчути, як тягнеться тіло. Потім різко опустити руки вниз, вимовляючи звук "а" 34,51kb. 1 стр.

Голови районної державної адміністрації 20. 02. 2012 №120
«Про туризм», «Про курорти», згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2005 року №328 «Про структуру місцевих державних адміністрацій» 99,77kb. 1 стр.

Особиста гігієна є фактором збереження і зміцнення здоров'я людини, запобігання захворюванням, збільшення тривалості життя
Поняття особистої гігієни включає такі питання: режим дня, харчування, догляд за шкірою тіла і порожниною рота, одягом, загартовування, фізич­на культура, особиста гігієна у праці і побуті тощо 76,16kb. 1 стр.

Гудь Н.І. викладач англійської мови. Симканич- балог Г. О. – викладач німецької мови
Мета проекту: ознайомити ліцеїстів та всіх присутніх з новорічними та різдвяними звичаями та традиціями в країнах, мову яких вивчають учні, а саме 132,13kb. 1 стр.

Розширити і уточнити відомості дітей про період козаччини. Дати елементарні знання про умови життя козаків, їхні риси характеру
Виховувати шанобливе ставлення до запорізьких козаків і спонукати до наслідування їх кращих рис характеру: добродушності, безкорисливості, товариськості, героїзму 51,57kb. 1 стр.

«Де ховається щастя?»
Мета: допомогти учням зрозуміти складну філософську категорію «щастя», дати можливість упевнитися їм, що досягнення щастя залежить від їхніх особистих зусиль, розвивати уяву, пам'ять учнів, виховувати в учнів моральні якості 82,05kb. 1 стр.

Пригадаємо ще одну аксіому: всі діти різні. І спробуємо зрозуміти, якою ж є ваша дитина І яка школа їй потрібна
Отже, ми домовилися, що в центрі нашої уваги будуть не школа, не навчальні програми, не вимоги Міністерства освіти або ректорів вищих навчальних закладів і навіть не батьківські амбіції, а власне сама дитина, її потреби, її бажання 152,3kb. 1 стр.

№9: Пересування військ
Ознайомити студентів зі способами пересування військ, сутністю та показниками маршу 237,92kb. 1 стр.

Імені гетьмана петра сагайдачного
Т е м а №24: Механізована (танкова) рота на марші в складі механізованого (танкового) батальйону в передбаченні вступу в бій 182,37kb. 1 стр.

Новосанжарський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Антей» входить до системи оздоровчого закладу Новосанжарського санаторію профілакторію
Новосанжарський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Антей» входить до системи оздоровчого закладу Новосанжарського санаторію – профілакторію 40,49kb. 1 стр.

Гігієнічна гімнастика
У зв'язку з широким залученням різних ділянок організму до фізичних рухів, гімнастика здійснює активний вплив на весь організм, насамперед, на м'язову систему, органи дихання і кровообігу 71,35kb. 1 стр.

Реферат на тему : "Особиста гігієна"
Основою здорового способу життя, ефективної первинної і вторинної профілактики різних захворювань є особиста гігієна — комплекс заходів 79,12kb. 1 стр.

Поради батькам: як допомогти дітям підготуватися до тестування
Не переймайтеся про кількість балів, які дитина отримає на тестуванні, і не критикуйте дитину після іспиту. Вселяйте думку, що кількість балів не є досконалим вимірюванням її можливостей 25,04kb. 1 стр.

Наказ №614 Про інтеграцію навчально-виховних закладів області до європейського освітнього простору
Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008-2011 роки, визначено пріоритети стратегічного розвитку освітньої галузі Дніпропетровської області 201,73kb. 1 стр.


Україна Хмельницька область Інвестиційний паспорт Теофіпольського району смт Теофіполь
Земельні ділянки (промислові майданчики), які можуть бути запропоновані для будівництва промислових об’єктів, туристично-рекреаційних комплексів, об’єктів чи інших видів економічної діяльності (таблиця 2) 558,61kb. 3 стр.

Туризм відіграє істотну роль у стимулюванні господарського розвитку і приносить суттєву вигоду регіонам
Від­повідно до прогнозу юнвто, у 2020 р у світі подорожуватиме 1,6 млрд туристів. Також прогнозується, що туристична галузь стане одним з най­важли­віших все­світніх працедавців. Вже сьогодні завдяки туризму створено близько 150 млн 519,76kb. 3 стр.

Ладижинської сзш І-ІІІ ст
Пробудити в учнів почуття особистої відповідальності за охорону навколишнього середо­вища; вихову­вати бережне ставлення до природи;формувати навички правильної поведінки в лісі; вихо­вувати дружбу, згуртованість 120,65kb. 1 стр.

Законом України «Про дошкільну освіту»
Функціонування всіх органів та систем організму, їх ріст і розвиток, що виявляється й підтверджується віковими антропо- та біометричними показниками 220,79kb. 1 стр.

«Миколаївщина – це край, де варто жити»
Формувати у школярів ціннісне ставлення до Батьківщини, виховувати любов до рідного краю; узагальнити знання історії, культури свого народу, його традицій, звичаїв і обрядів; виховати почуття патріотизму, розвиненої правосвідомості 64,14kb. 1 стр.следующая страница