Політичний портрет М. Грушевського
Всі вони належали до революційного крила української інтелігенції, яка ніколи не обмежувала поле своєї діяльності суто національними проблемами 194,99kb. 1 стр.

„специфікація та виокремлення особливостей художнього способу в творчості ч. Діккенса” план
Специфікація та виокремлення особливостей художнього способу в творчості Чарльза Діккенса 147,77kb. 1 стр.

Василь Стус: незавершений проект
Франкфурті і Парижі. Прокресливши своїм самособоюнаповненням незрадливий напрямок, він і сьогодні залишається нашим сучасником та життєво важливим співбесідником 404,41kb. 2 стр.

Проблема складових змісту твору
Різні точки зору постійно співіснують, суперечок майже немає, критичного розгляду також. Але всі погляди або вузькі, часткові, або містять елементи, які стосуються насправді не змісту, а форми 98,59kb. 1 стр.Додаток 1 до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 08. 02. 2013 р. №1/9-92 Особливості проведення державної підсумкової атестації
У початковій школі державній підсумковій атестації підлягають результати навчальної діяльності учнів четвертих класів з української мови 81,19kb. 1 стр.

Консультують фахівці контрольно-ревізійної служби облік робочого часу педагогічних працівників
Режим робочого часу педагогічних працівників дещо відрізняється від режиму робочого часу інших категорій працівників, що пояснюється специфікою їх виду діяльності 170,68kb. 1 стр.

Навчальний заклад заснований у 1922 році у Києві. 1959 році його переведено до Рівного як Український інститут інженерів водного господарства (увгп)
У 1998 році на базі удавг та Рівненських автотранспортного та текстильного технікумів створено Рівненський державний технічний університет (рдту) 17,72kb. 1 стр.

Затверджено директор школи І.І. Касеко звіт Про організацію масових заходів у бібліотеці за І семестр 2011-2012 н р
Під час проведення масових заходів бібліотекою використовуються наочні та рекомендаційні форми роботи 55,61kb. 1 стр.

Наказ №496 Про затвердження Інструкції з ведення класного журналу учнів 5-11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
Про затвердження Інструкції з ведення класного журналу учнів 5-11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів 104,98kb. 1 стр.

35 слухачів з країн Європи, Азії, Америки. Серед них представники таких країн як Італія, Хорватія, Росія, Чехія, Угорщина, Німеччина, Австрія, Франція, Казахстан, Вірменія, Грузія
Міжнародна школа україністики (мшу) з часу проголошення незалежності України спрямовує свою діяльність на поширення української мови за межами України серед громад діаспори та представників зарубіжних країн 94,3kb. 1 стр.

Вимоги до змістової лінії «музичне мистецтво»
Практичне засвоєння основних музичних понять, а саме звук, інтонація, основні елементи музичної мови, прийоми музичного розвитку типи музичного вираження 87,37kb. 1 стр.


Специфіка в’єтнамських складів у звуковому відношенні характеризується в першу чергу тим, що кожному складу властивий певний рух голосу або мелодійний малюнок, який у мовознавстві називається тоном
Дний переривчастий, висхідний та різко-спадний. Кожний із згаданих тонів має свій фонетичний вигляд, який складається з таких ознак: спрямованість мелодики, висота завершення тону, тривалість, фарингалізація, інтенсивність 88,45kb. 1 стр.

Наказ № Про організацію та проведення реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році
Дніпропетровську зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2013 році 30,59kb. 1 стр.

Тема. З вірою у краще (за оповіданням Рея Бредбері «Усмішка») Мета
Гоняк Оксана Василівна, вчитель світової літератури, російської мови та літератури, «Спеціаліст І категорії» 93,17kb. 1 стр.

Про підсумки проведення шкільного та районного етапів ІІІ міжнародного мовно літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2012 2013 н р
Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді, розвитку їх творчого потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу 52,41kb. 1 стр.

Наказ №393 Про проведення ІІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
Тараса Шевченка, з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу 50,98kb. 1 стр.

«Погоджено» Заступник директора: «Затверджено» Директор школи: Календарно-тематичне планування уроків світової літератури
Запозичення елементів міфології одного народу іншим народом; 2 Невзаємопов’язане, паралельне виникнення схожих елементів у міфології різних народів, зумовлене насамперед схожістю умов життя, інтересів, життєвих прагнень 66,8kb. 1 стр.

Педагогічний програмний засіб освітньої галузі «Естетична культура». Версія 1
Культурология (русская художественная культура в контексте культуры народов мира) 10-11 14,66kb. 1 стр.


следующая страница