І. Нечуй-Левицький «Кайдашева сім’я», "Дві московки", "Хмари", "Над Чорним морем", "Князь Єремія Вишневецький"
Нечуй-Левицький «Кайдашева сім’я», “Дві московки”, “Хмари”, “Над Чорним морем”, “Князь Єремія Вишневецький” 12,32kb. 1 стр.

Тема. Олександр Олесь (О. Кандиба). Життя і творчість, світоглядні Переконання. Прагнення гармонії людини й природи, майстерність у відтворенні настрою і почуття в поезіях «З журбою радість обнялася»,
На минулому уроці ви розглядали життєвий і творчий шлях Миколи Вороного, проаналізували декілька його поезій. Домашнім завданням було розглянути і виписати визначення символізму та проаналізувати ще одну поезію «Блакитна панна» 62,99kb. 1 стр.

"Запровадження християнства на Русі"
Перше питання, яке було б цікаво розглянути, коли саме починається проникнення нової віри у Східну Європу та її розповсюдження серед місцевих племен 207kb. 1 стр.

Формувати в учнів готовність до трудового та героїчного подвигів в ім’я процвітання Української держави. Розвивати знання дітей про Велику Вітчизняну війну та життя ветеранів війни
Української держави. Розвивати знання дітей про Велику Вітчизняну війну та життя ветеранів війни. Виховувати шанобливе ставлення до історії нашого народу, повагу та уважне відношення до ветеранів Великої Вітчизняної війни 86,32kb. 1 стр.

І лінгвістичні основи перекладу
Навчаль­ний по­сі­б­ник. (М. М. Полюжин, Н. М. Максимчук, Л. Ф. Омельченко). – К.: Умк во, 1991. 96 с 915,48kb. 6 стр.

Департамент освіти І науки Дніпропетровської облдержадміністрації
Плану конференцій на 2013 рік Національного гірничого університету (Наказ мон №1/9-38 від 22 січня 2013 р.) 11–12 квіт­ня 2013 року проводиться Всеукраїнська науково-практична конференція науково-методичні підходи до викладання управлінських дисциплін в контексті 64,09kb. 1 стр.

Єгипет стародавня рабовласницка держава, що за короткий час досягла такого рівня розвитку, якого не мала жодна держава того часу. Єгипет розташувався на пн. Сході Африки. Виникла ця держава в період палеоліту
Дивовижні прикраси з золота, срібла, скульптури І сьогодні вражають своєю вишуканістю. В наш час цими технологіями володіє кожна велика держава у світі, а ви уявіть, що така цивілізація існувала кілька тисяч років тому 71,65kb. 1 стр.

Базовий перелік засобів навчання та обладнання навчального І загального призначення для навчальних кабінетів початкової освіти Пояснювальна записка
Закону України "Про загальну середню освіту", постанови Кабінету Міністрів України від 16. 11. 2000 р. №1717 "Про перехід загальноосвітніх навчальних закладів на новий зміст 533,31kb. 6 стр.

Руської трійці та Кирило-Мефодіївського товариства
Руської трійці” основою всієї їхньої творчості була глибока народність, гуманізм патріотизм 43,75kb. 1 стр.

Пам’ятки писемності
Добре збереглися графіто, накреслені на свіжій, ще не обпаленій глині. Горщики з написами часто мають вигляд речей повсякденного вжитку, простих, ліплених вручну, що свідчить про їхнє місцеве походження 71,37kb. 1 стр.

Нові ідеї надходили з наддніпрянської України в Галичину і помалу запалювали окремих одиниць
Мацєйовський іменують її кращою від чеської, Раковецький жалує, що вона не стала пануючою в цілій Росії, а російський письменник Даль-Луганський признає їй першенство над великоруським народнім і книжним язиком 29,31kb. 1 стр.

Реферат на тему: " руська трійця" Маркіян шашкевич, Іван вагилевич, Яків головацький
Львівського університету і водночас вихо­ванців греко-католицької духовної семінарії: М. Шашкевич 40,14kb. 1 стр.

1. Галицько-Волинський літопис найвидатніший історико-культурний документ
Воно успадкувало і продов­жило культурні традиції Київської Русі. Зразком цього є Галицько-Волинський літопис, що складає третю частину Іпатіївського літо­пису 62,68kb. 1 стр.

Винниченко Володимир
Веселий Кут Єлисаветградського повіту на Херсонщині (тепер Григор’ївка Кіровоградської області). Навчався у сільській народній школі, згодом у Єлисаветградській гімназії, на юридичному факультеті Київського університету 47,48kb. 1 стр.

Проектно – конструкторська модель уроку літератури. 10 клас. Інформаційна картка уроку літератури Клас Дата Тема уроку за програмою : «Собор Паризької Богоматері»
Тема уроку за програмою : «Собор Паризької Богоматері» романтичний історичний роман, його проблематика 78,99kb. 1 стр.

Державний стандарт базової І повної середньої освіти
Державний стандарт визначає вимоги до освіченості учнів і випускників основної та старшої школи, гарантії держави у її 203,17kb. 1 стр.

Урок закріплення матеріалу обладнання: Комп’ютери класу. Компілятор мови програмування наглядність
Навчальна. Закріпити навички роботи учнів із середовищем програмування, його інтерфейсом. Перевірити та оцінити уміння учнів створювати програми із командами розгалуження в середовищі програмування та відлагоджувати їх 37,19kb. 1 стр.

Україна в період революції 1905-1907 рр
Діяльність українських національних демократичних і соціалістичних партій під час революційних подій 96,74kb. 1 стр.

Додаток № до наказу відділу освіти Маньківської райдержадміністрації № від 2012 року Склад комісії для проведення державної підсумкової атестації
Голова комісії – Дишлюк О. В. – Уманський педуніверситет, учитель історії, стаж 6 років, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи 19,29kb. 1 стр.


Додаток № до наказу відділу освіти Маньківської райдержадміністрації № від 2012 року Склад комісій для проведення державної підсумкової атестації
Голова комісії Демченко Л. М.– Черкаський педінститут, учитель української мови і літератури, стаж 25 років, заступник директора комплексу з навчально-виховної роботи 113,89kb. 1 стр.


следующая страница