Характеристики
259,56kb. 1 стр.

«Нема більшого гонору для інтелігентного чоловіка, як берегти свою і національну честь та без нагороди вірно працювати для добра свого народу, щоб забезпечити йому кращу долю»
Крім того І. П. Пулюй був державним радником з електротехніки Чехії І моравії. В 1916 році йому запропонували посаду міністра освіти Австрії, від якої він відмовився за станом здоров'я. Помер у 1918 році в Празі, де й похований 30,82kb. 1 стр.

М’язи як частина опорно-рухової системи
Опорно-рухова система – комплекс кісток, хрящів, суглобів, зв’язок і м’язів, який дає опору тілу і забезпечує пересування в просторі, а також рух окремих частин тіла відносно один одного 140,71kb. 1 стр.

Розробка робочого проекту на впровадження системи аское на шахтах та фабрика тов «дтек ровенькиантрацит», згідно Технічного завдання дп «Регіональні електричні мережи»
Створення та впровадження автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії по тов «дтек ровенькиантрацит» 554,22kb. 2 стр.

О. С. Ткачук Підготувала викладач фізики
Міжпредметні зв’язки : математика, історія, електротехніка, інформатика, географія, екологія 148,06kb. 1 стр.

Постанова Національної комісії регулювання електроенергетики України від 4 травня 2006 року n 562
Кабінету Міністрів України від 08. 02. 2006 n 122 "Про затвердження Порядку визначення розміру І відшкодування збитків, завданих енергопостачальнику внаслідок викрадення електричної енергії" Національна комісія регулювання електроенергетики 258,02kb. 1 стр.

Додаток 11 Компенсація реактивної потужності
Залежно від виду використовуваного устаткування навантаження підрозділяється на активну, індуктивну і ємнісну. Найбільш часто споживач має справу із змішаними активно-індуктивними навантаженнями 72,75kb. 1 стр.

Типовий договір про спільне використання технологічних електричних мереж
Уклали цей договір про спільне використання технологічних мереж 125,67kb. 1 стр.

Інструкція про застосування медичного імунобіологічного препарату Туберкулін ппд rt 23 ssi
Препарат випускають у флаконах, які містять 2 туберкулінові одиниці (ТО) в 0,1 мл. Це прозора, безбарвна або жовтувата рідина 63,62kb. 1 стр.

Облік І аналіз витрат нафтогазовидобувних підприємств: теорія та методика
Тернопільському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки України 343,01kb. 1 стр.

Розвиток фізичного інтелекту на уроках фізики
Також досить широкий простір для цього дає фізичний експеримент. На таких уроках вирішується декілька завдань одразу: розвиток мислення, пам’яті, уяви і фантазії, формують уміння і навички, розвивають емоційно – вольову сферу 25,92kb. 1 стр.


Перши президенти незалежної України
Нового І старого Світла. Протягом XVIII xx століть інститут президентства став майже невід'ємним атрибутом республіканської форми правління І вагомою ознакою демократичного ладу 147,94kb. 1 стр.

Якби вибори Президента України відбувалися наступної неділі, то за кого Ви проголосували б?
Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 4 по 10 березня 2004 року в усіх регіонах України. Опитано 2012 респондентів віком від 18 років у 118 населених пунктах, включаючи села, селища міського типу, малі 85,52kb. 1 стр.

2. Основні припущення моделі Друде
Всі вони – чудові провідники тепла і струму, володіють пластичністю, блистять на свіжому зрізі. Необхідність пояснення таких властивостей стимулювала створення сучасноі теорії твердого тіла 216,69kb. 1 стр.

Життя та діяльніст останнього гетьмана України
Григорія Розума (останній своє прізвище дістав від приказки, яку часто промовляв напідпитку: «Що то за голова, що то за розум»). Великі можливості для свого соціального зростання Кирило Розумовський дістав завдяки старшому братові Олексію 264,84kb. 1 стр.

Шипучі вина, коньяки
При відкривані пляшок вуглекислий газ виділяється недовго, інтенсивно, крупними пухирцями. У шипучих винах відчутна неприємна гострота, властива газованим напоям 88,68kb. 1 стр.

Виступ на шмо ефективні форми профілактичних занять із дітьми й молоддю
Ніхто не в змозі вказати кому-небудь, яких знань набувати або чого навчитися на заняттях. Визначити цінність набутого досвіду має той, хто вчиться. Обов’язок викладача – створити на зайнятті атмосферу, яка сприятиме засвоєнню матеріалу 66,79kb. 1 стр.

Сучасна ринкова економіка І вступ України до сот вимагають дотримання умов її енергетичної безпеки
За таких умов одним із основних напрямів як у розвитку металургії, так і в підвищенні енергетичної безпеки, є збільшення обсягів видобутку вугілля, з урахуванням існуючої ресурсної і виробничої бази 260,14kb. 1 стр.

Офіційна назва Королівство Іспанія
Державний устрій. Іспанія конституційна монархія. Глава держави король, однак реальна виконавча влада належить прем'єр-міністру, який очолює уряд. Законодавча влада здійснюється Генеральними кортесами -парламентом 106,47kb. 1 стр.

Розкрити причину періодичної зміни властивостей елементів і їх сполук у світлі закономірної зміни будови електронних оболонок атомів
Формувати вміння учнів характеризувати хімічні властивості елементів за їх місцем в періодичній системі 235,76kb. 1 стр.


следующая страница