Грудень 2011 Дорогі Парохіяни
Понад дві тисячі років тому назад в Вифлеємі Юдейськім, небо зустрілось з землею. В день Різдва загостив до нас Ісус Христос, Еммануєл, з нами Бог 17,86kb. 1 стр.


Лабораторна робота №2 Потоковий ввід-вивід
Кожен потік зв’язаний з фізичним пристроєм (клавіатура, монітор) або з файлом. Бібліотека потоків iostream реалізована як ієрархія класів та забезпечує широкі можливості для виконання операцій вводу-виводу 114,49kb. 1 стр.

Тематичний план гуртка «Барвінок» І семестр 2011-2012 н р
Формування театрального колективу учнів для сценічної роботи. Розподіл обов’язків, графік репетицій 29,69kb. 1 стр.СtrІ+А та визвати команду Надпись меню Вставка
Для того, щоб помістити текст у напис, необхідно маркувати весь набраний текст за допомогою миші чи комбінації клавіш СtrІ+А та визвати команду Надпись меню Вставка 24,8kb. 1 стр.

Введення даних і форматування таблиць у середовищі табличного процесора. Мета
Мета: удосконалити навички введення даних і форматування таблиць у середовищі табличного процессора 20,14kb. 1 стр.

Форматування за допомогою таблиць
Набути навички створення таблиці (комірки) різної ширини в пікселях або відсотках відносно ширини екрану (таблиці) 35,05kb. 1 стр.


Узгоджено Затверджено Заступник директора Директор школи
Судження. Види суджень задачі, які розв’язуються методом припущення і методом вилучення 29,63kb. 1 стр.

Районні підсумки
Криворізькій гімназії №127 була проведена перевірка робіт, заявлених на районний етап конкурсу комп'ютерної графіки та анімації «Аніграфьонок-2012» 36,59kb. 1 стр.

Реклама в інтернет-газеті поступ
За умови, що рекламодавець надає готові для розміщення банери. У разі потреби – виготовлення банерів оплачується додатково 45,24kb. 1 стр.

Майстер-клас «Реклама. Мистецтво розповідати про себе» Час і місце
Час І місце: Щотижня (день уточнюйте в адміністратора), 19: 00-20: 30. Школа риторики й ораторства Ірини Снітинської АҐрус, Львів, вулиця Свєнціцького, 17, Український католицький університет, 4-ий поверх, конференц-зал 34,33kb. 1 стр.

Обладнання, необхідні вимірювання, засоби вимірювань
На малюнку 202 показано обладнання, потрібне для вико­нання роботи: скляна трубка завдовжки 600 мм і діаметром 8-10 мм, запаяна з одного кінця; циліндрична посудина висотою 600 мм і діаметром 40-50 мм, наповнена гарячою водою (t  60 °С) 235,25kb. 1 стр.Дисконтом, якщо вартість придбання більше номінальної, то різниця наз премією. На рах. 38
Якщо вартість придбання менша від номінальної, то різниця наз дисконтом, якщо вартість придбання більше номінальної, то різниця наз премією 10,4kb. 1 стр.


Реферат для того, щоб досягти рівномірного розподілу температури з високим рівнем ефективності при мінімізації підвищення собівартості продукції, теплообмінник приймає чотирьохходову структуру, що включає велику кількість труб розташованих таким
Фіг. 1 вид спереду (в центрі), вид зверху (уверху) и вид збоку (зліва) конструкції, прийнятої при модифікації теплообмінника, у відповідності з представленим винаходом 22,05kb. 1 стр.

Наказ №65 Про підсумки проведення Акції «Індивідуальна творча справа «Мій перший найкращий зошит»»
Акція «Індивідуальна творча справа «Мій перший найкращий зошит» форма організації цієї роботи з молодшими школярами,що ґрунтується на виховних технологіях колективного творчого виховання,створення ситуації успіху ігрової діяльності 23,37kb. 1 стр.


следующая страница