Рішення про створення Співдружності Незалежних Держав (снд). 21 грудня у Алма-Аті до Співдружності приєдналося II з 15-й колишніх республік СРСР. Чотири інші (країни Балтії та Грузія) фактично підтримали цей історичний факт
Білорусі, Росії та України в Біловезькій пущі було прийнято рішення про створення Співдружності Незалежних Держав (снд). 21 грудня у Алма-Аті до Співдружності приєдналося II з 15-й колишніх республік СРСР 94,31kb. 1 стр.

Федір солнцев – археолог І реставратор
Художник І археолог Федір Солнцев (1801-1892) ключова постать реставрації київської старовини в середині XIX сторіччя. Проте його можна назвати й одним з апологетів художньої археології 163,35kb. 1 стр.

М'язи нижніх кінцівок
Скелет нижніх кінцівок утворений тазовим поясом і скелетом вільних нижніх кінцівок. М'язи нижніх кінцівок поділяють на м'язи тазового поясу і м'язи вільної нижньої кінцівки 72,82kb. 1 стр.

Проект програми IV всеукраїнський Форум Microsoft «Учитель-новатор»
Церемонія нагородження переможців Дев`ятого всеукраїнського конкурсу «Вчитель – новатор» 42,69kb. 1 стр.


Володимир Кирилович Винниченко Момент (Із оповідань тюремної Шехерезади)
Слухайте. Було це навесні. Ви ще пам'ятаєте, що то таке весна? Пам'ятаєте небо, синє, глибоке, далеке! Пам'ятаєте, як ляжеш в траву десь, закинеш руки за голову І глянеш у це небо, небо весни? Е!… Ну, словом, було це навесні 194,57kb. 1 стр.

Реферат з біології Структура і фізіологія нервової системи
Нефримма є ще однією покришкою аксона. Це є перетинковим футляром, який є за межами футляра мієліну на нервових осередках периферійних нервів 20,3kb. 1 стр.

"Наступний Президент України"
Людиною без ілюзій (від них ніякої користі!) і без надій (кому вони потрібні?), людиною, яка володіє непорушною звичкою досягати успіху 72,97kb. 1 стр.

Землетруси. Рятувальні і невідкладні роботи при ліквідації наслідків
Виверження вулканів, землетру­си, посухи, селеві потоки, снігові лавини, повені спричиняють заги­бель багатьох тисяч людей, завдають величезних матеріальних збитків 80,47kb. 1 стр.

«Правильна піраміда. Площі бічної та повної поверхонь піраміди»
Мета уроку: Засвоєння учнями поняття правильної піраміди, її вісі, анафеми бічної поверхні правильної піраміди та її площі 41,2kb. 1 стр.

Тематична атестація №1. Астрономія. 11 клас
Яка характеристика телескопа важливіша для астрономічних спостережень: збільшення чи діаметр об’єктива? Чому? 11,82kb. 1 стр.

2-й модульний контроль з курсу «Основи картографії» для студентів базового рівня підготовки 0709 «Геодезія, картографія та землевпорядкування»
Визначити довготи основних меридіанів першої шестиградусної і першої триградусної зон 327,07kb. 3 стр.

Програма відкритої міської освітньо-наукової конференції учнівської молоді «всесвіт-2012»
Відкриття конференції 7 лютого 2012 року. Підведення підсумків роботи, нагородження 10 лютого 2012 року 131,73kb. 1 стр.

“місяць – супутник Землі”
Місяць, єдиний природний супутник Землі І найближче до нас небесне тіло; середня відстань до Місяця 384000 кілометрів 215,58kb. 1 стр.

Уроку. "Світлові хвилі"
Мета уроку: Повторити й узагальнити знання учнів з теми: «Світлові хвилі»,формувати уміння застосовувати здобуті знання в нестандартних ситуаціях,виховувати в учнів інтерес до фізики, розвивати логічне мислення, зорову й слухову память 90,6kb. 1 стр.


Клас поділяється на 5 команд екіпажів космічних кораблів. Призначаються капітани
Клас поділяється на 5 команд – екіпажів космічних кораблів. Призначаються капітани 61,02kb. 1 стр.

1. Основні характеристики галактик. В. Гершель у XVIII ст відкрив І вніс до каталогів тисячі туманних плям (туманностей), що спостерігаються на небі. У багатьох з них згодом було виявлено спіральну структуру
Основні характеристики галактик. В. Гершель у XVIII ст відкрив І вніс до каталогів тисячі туманних плям (туманностей), що спостерігаються на небі. У багатьох з них згодом було виявлено спіральну структуру 53,48kb. 1 стр.

Тестові завдання з астрономії. 11 клас. №1. Знайди дві правильні відповіді
Чому астрономи, спостерігаючи в телескоп за далекими галактиками, бачать минуле Всесвіту? 25,47kb. 1 стр.

«Компетентнісна спрямованість нових навчальних програм для початкової школи» Про зміни в навчанні
Глобалізація ( бізнес без кордонів, відкрита освіта, жорстка конкуренція на ринку праці ) 22,09kb. 1 стр.

Структурні методи вирішення конфлікту
При вирішенні конфлікту керівник повинен почати з аналізу фактичних причин, а потім використовувати відповідну методику. Зменшити можливість конфлікту можна, застосовуючи методики вирішення конфлікту 24,65kb. 1 стр.


следующая страница