Ира. Добрий день шановні гості, рада вітати вас в цій святковій залі. Хто не знає, я фея знань і сьогодні я проведу вас по всіх чарівних кімнатах нашого магічного палацу
Оля. Ну вот опять всё я да я, а меня кто представит, ведь я же самая весёлая, задорная и жизнерадостная, я ведьмочка –проказница 87,85kb. 1 стр.

Учень. Доброго дня, шановні гості! Вітаємо вас ! Всього декілька днів відділяє нас від зустрічі Нового 2012 року. Року надій та сподівань. Сердечно вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Року надій та сподівань. Сердечно вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік принесе у Вашу оселю цілу хурделицю добра, щастя, теплих та радісних посмішок! Бажаємо Вам творчої наснаги 35,68kb. 1 стр.

Фізичний калейдоскоп
Йоган Кеплер вперше зробив припущення про те, що Місяць обертається навколо Землі 20,6kb. 1 стр.

Неокейнсіанські макроекономічні моделі
Але таке припущення надто спрощує дійсність. Адже інвенстиції залежать,принаймні,від ставки 740,19kb. 1 стр.

Людино та культуротворчий потенціал духовно-етичних концепцій виховання у системі сучасної освіти
Тема: Людино та культуротворчий потенціал духовно-етичних концепцій виховання у системі сучасної освіти 53,76kb. 1 стр.

Супрун Ю. М. – завідуюча районним методичним кабінетом
Державному стандарту базової і повної загальної середньої освіти, затвердженому постановою Кабінету міністрів України від 11. 01. 2004 №24 152,18kb. 1 стр.

Черешнева «Школа реклами» ім. Генрі Форда оголошує набір cлухачів
Співпраця із змі: написання прес-релізу, контакти із медіа, створення баз власних розсилок І техніка роботи під час прес-конференцій 13,27kb. 1 стр.

Творчість, майстерність, досконалість це насамперед, наполеглива праця. В
Вдосконалення фахової майстерності молодих педагогів, розвиток їх творчої ініціативи, виховання любові до праці 35,59kb. 1 стр.

Меркурій найближча до Сонця планета і найменша з „великих планет
Землі, маса приблизно в 20 раз менша від земної маси, густина приблизно 5 г/с Зоряна доба, тобто період обертання навколо осі відносно зір, становить 58,65 нашої доби 29,37kb. 1 стр.

Українські вчені Кибальчич Микола Іванович
Проект виявився похованим у жандармському архіві і побачив світло тільки в 1918 р. Страчений за вироком суду 171,28kb. 2 стр.

Конкретними носіями всього того, чим має володіти дитина впродовж свого життя, є дорослі, які її виховують і навчають
Тини починається від її народження. Якою вона виросте, значною мірою залежить від її батьків. Батьки в родині мають виконувати функції педагога: освітню 75,64kb. 1 стр.

Вважаємо, що дії дпа україни викликані політичним замовленням І свідчать про відкритий наступ на громадські організації з метою їх нищення. Сьогодні владний режим йде шляхом білоруського диктатора А
Україні та зарубіжними громадськими організаціями. Ця поважна та важлива діяльність є надзвичайно корисною і визнана нашою державою 18,16kb. 1 стр.


Конкурс волонтерських проектів 2009
Головною метою конкурсу є активізація миротворчого та волонтерського руху серед дітей та молоді світу та сприяння поширенню волонтерських проектів служіння І милосердя у контексті проголошеного ООН десятиріччя культури миру І ненасильства в інтересах дітей 37,42kb. 1 стр.

Анкета для засуджених жінок Як Ви оцінюєте організацію спеціалізованої медичної допомоги засудженим жінкам?
Роль громадського моніторингу». Виконано в межах Проекту Координатора проектів обсє в Україні «Попередження тортур І жорсткого поводження в місцях позбавлення волі» 18,1kb. 1 стр.

Додатковий опис версії ver 3
Безкоштовні місячні ліцензії на java і web сервіс є можливість отримати під час запиту на email 110,2kb. 1 стр.

Значення праць К. Ціолковського для космонавтики. Внесок українських учених у розвиток космонавтики. Україна космічна держава
Всесвіті. У 1932 році "за особливі заслуги в області винаходів, що мають величезне значення для економічної моці й оборони Союзу рср" він був нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора. Своїм наставником Ціолковського вважали Сергій Корольов і 68,98kb. 1 стр.

Реактивний рух. Штучні супутники Землі. Розвиток космонавтики. Внесок українських вчених у розвиток космонавтики
Землі, з розвитком космонавтики, з внеском українських вчених, космонавтів у розвиток світової космонавтики 201,86kb. 1 стр.

Наказ №223 Про розподіл функціональних повноважень у зв'язку з кадровими змінами наказую: Затвердити розподіл функціональних повноважень між начальником інспекції
Міністерство аграрної політики та продовольства України Головна державна інспекція з карантину рослин України 136,44kb. 1 стр.

Інтерактивний урок читання /2 клас
В. О. Сухомлинського, схема-опора для інсценізації казки; круг з буквами різного кольору та розміру, записи на дошці 99,6kb. 1 стр.

“Трипільська культура”
Вікентієм Хвойкою більше ста років тому на Правобережжі України. Ця подія мала велике значення для вченого світу. З-під землі вдалося дістати пам`ятки культури, настільки відмінної від звичних нам зразків "первісного" суспільства 151,02kb. 1 стр.


следующая страница